ניתוחים פלסטיים ורפואה אסתטית מתקדמת - ד"ר אייל שפירא


מחפשים מומחה לביצוע ניתוחים פלסטיים? מעוניינים ברפואה אסתטית מתקדמת? הכירו את ד"ר אייל שפירא, המייסד והעומד בראש מרפאות אלה. מומחה בכירורגיה פלסטית מהמובילים בתחום זה ובעל שם בקהילת הרפואית בעולם ובישראל

שלום, שמי ד”ר אייל שפירא. אני שותף למיזמים חדשניים בתחום הטיפול בפצע בבית החולים אסף הרופא ובעל התמחויות נוספות בתחומי פלסטיקה גניקולוגית, שאיבת שומן ובתחומי כירורגיה פלסטית נוספים.

אני נשוי ואב לשניים, למדתי רפואה באוניברסיטת סמלוואיס, בהונגריה, והתמחתי בכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי ע”ש סוראסקי (ביה”ח איכילוב) בתל אביב, שם הייתי שותף להקמת מרפאת הפצע של בית החולים איכילוב ולניהולה.

במשך השנים העמקתי את מומחיותי בתחום הטיפול בפצע, וכיום אני מנהל את מערך הפצע והכיב הכרוני של בית החולים אסף הרופא בצריפין ומרכז את פעילותו הרב-תחומית של המערך. בנוסף, אני שותף מקצועי לפעילות המחלקה האורתופדית ומרפאת כף הרגל הסוכרתית.

מומחיותי נרחבת ונוגעת בתחומים שונים, לרבות רפואת תא לחץ, שאיבת שומן בטכניקות שונות (לייזר, VASER,BODYJET), גניקו-פלסטיקה ועוד.

בנוסף לעיסוקי כרופא, אני משמש כיועץ מומחה לחברת Alma Lasers הבינלאומית ושותף לפיתוח אפליקציות חדשות בתחום הלייזר הרפואי.

הקמת מרפאות אלה היא שלב נוסף בהגשמת חזוני המקצועי, ומביאה לידי ביטוי את תפיסתי המציבה את האדם המטופל במרכז העשייה ומעניקה לו מגוון פתרונות, תחת קורת גג אחת. מתלבטים לגבי טיפול מסוים?

קבעו ייעוץ ונבחן יחד את כל האפשרויות

שלכם, ד"ר אייל שפירא

 ניתוחים פלסטיים ורפואה אסתטית מתקדמת


פלסטיקה גניקולוגית במרפאות אלה...


בשנים האחרונות, גוברת המודעות בקרב נשים לחשיבות האסתטיקה של איבר המין שלהן. מכיוון שהנרתיק הוא איבר נסתר, חשיפתו בפני אדם אחר היא תמיד צעד אינטימי, המצריך פתיחות ונינוחות.

למי מתאימים טיפולי פלסטיקה גניקולוגית?

 ללא ספק חוסר ביטחון של אישה ביחס לאסתטיקה של הנרתיק שלה עלולה לערער את הדימוי העצמי שלה, לפגוע בפתיחותה מול בן הזוג ולגרום לעכבות בתפקוד המיני, בין שמדובר מדובר בבן זוג וותיק, או חדש. בעבר נשים רבות נמנעו מטיפול בעיקר מטעמי מבוכה. אולם ככל שעולם הפתרונות בתחום הולך ומתרחב וגוברת הפתיחות המודעות החברתית לנושא, נשים רבות פונות לטיפול ונהנות מהיתרונות והבטחון שהוא מקנה להן. מרבית הטיפולים הכירורגיים המוצעים בתחום הגניקו-פלסטיקה נועדו למטרות שיפור אסתטי של מראה הנרתיק. חלקם נועד למטרות שיפור התפקוד הגופני של אזור האגן והנרתיק. הניתוחים מבוצעים על ידי ד״ר אייל שפירא מומחה בכירורגיה פלסטית באמצעות הטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר בתחום. הודות לפיקוח מקצועי קפדני, יחס אינטימי לכל מטופלת ודיסקרטיות מוחלטת, זוכות המטופלות שלנו בחוויה נעימה ורגועה ובתוצאות מעולות.

כל תהליך טיפול מתחיל בפגישת ייעוץ, שבמהלכה אנו לומדים להכיר את צרכי המטופלת ואת מצבה הגופני ומרגע כניסתה למרפאה ועד חזרתה לשגרה, אנו מלווים אותה באופן אישי ועומדים לרשותה לכל שאלה או התייעצות נוספת. אלו טיפולים ניתן לקבל?

שחזור קרום הבתולין - קרום הבתולין הוא ממברנה הממוקמת בכניסה לנרתיק. טרם קיום יחסי מין הממברנה שלמה. פגיעה בממברנה ללא קיום יחסי מין עלולה להיגרם גם כתוצאה מפעילות גופנית מאומצת כגון רכיבת סוסים או רכיבה על אופניים, חבלה באזור או אוננות.

שחזור קרום הבתולין מיועד לנשים שקרום הבתולין שלהם נפגע והן מעוניינות בשחזורו.


תיקון אזור הדגדגן - דגדגן שגדל לממדים לא פרופורציונליים, מכוסה עודפי עור, או כזה שמאופיין במראה שאינו סימטרי עלול לגרום לחוסר נוחות ולדימוי גוף בעייתי. נשים רבות שחוות את התופעה חשות בושה והמנעות מקיום יחסי מין, או בלבוש בגדים הדוקים. פגמים אלה בדגדגן יכולים להיגרם כתוצאה משינויים הורמונליים, משינויי משקל דרסטיים, או מסיבות גנטיות. בניתוח פשוט מחזירים לאזור את המראה האסתטי שלו, ובתוך זמן קצר מסיומו ניתן לחזור לפעילות שגרתית.


הצרת והצערת הנרתיק בלייזר - עם הגיל, ודאי לאחר הריונות ולידות, חלה אצל נשים רבות היחלשות של הרקמות התומכות ברצפת האגן. תופעה זו פוגמת בהנאה ביחסי המין ואצל נשים רבות גורמת לירידה בביטחון העצמי. טיפול הצרת נרתיק בלייזר כולל חיזוק והידוק הרקמות התומכות ברצפת האגן והצרת קוטר הנרתיק . התוצאה של טיפול הצרת נרתיק בלייזר היא שיפור משמעותי בביטחון וכמובן בתפקוד והנאה מיחסי מין לשני בני הזוג. טיפול זה אינו מתאים לכל אישה ויש להיבדק טרם ההחלטה על הטיפול המתאים. דוגמה לטיפול נוסף כוללות הצרת הנרתיק בניתוח בה מתאפשרת הסרת עודפי עור מיותרים, ותיקון צניחה במידה וקיימות.


עיבוי שפתיים חיצוניות - מטרת הפעולה היא להחזיר את השפתיים החיצוניות לגודלן הטבעי ולעצב את צורתן מחדש. התהליך מבוצע על ידי הזרקת שומן הנשאב ממקומות אחרים בגוף המטופלת, או באמצעות שימוש בחומצה היאלורונית, בשני המקרים מובטחות תוצאות מעולות, אולם בשימוש בשומן הנשאב מהגוף האפקט הטיפולי ממושך יותר לעומת שימוש בחומצה היאלורונית, המעניקה אפקט למשך כשנה. היתרון בשימוש בחומצה הוא הליך רפואי קצר יותר שאינו דורש הכנות מוקדמות.


ניתוח עיצוב והקטנת שפתי הפות - פגמים אסתטיים בשפתי הפות יכולים להיווצר כתוצאה מלידות או ירידת משקל דרסטית ולעיתים הם מולדים. אם פגמים אלה בשפתי הפות בולטים או מפריעים במיוחד, הם עלולים לגרום לבושה וחוסר ביטחון, ואף לגרום לכאב ולקושי בזמן קיום יחסי מין או במהלך פעילות גופנית. בנוסף, שפתי פות מוגדלות מועדות להזעת יתר עלולה לגרום לריח לא נעים. הטיפולים הפלסטיים לתיקון, עיצוב והקטנת שפתי הפות נחשבים יעילים מאוד ומאפשרים עיצוב של שפתי הפות הגדולות.


הסרת נגעים מאזור הפות בטכנולגיית לייזר - נשים רבות נמנעות מבגדים הדוקים, לבישת בגד ים, או חוות הפרעה בתפקוד המיני וחוסר הנאה מיחסי מין, מסיבות פיזיולוגיות הקשורות באיבר המין, או כתוצאה מאי נוחות רגשית הנגרמת מבעיות אלה.

מהיום אין סיבה להימנע. באמצעות טכנולוגיה חדשנית, ניתן לבצע הרמה מלאה לאזור הוואגינה, לשחזר את המראה התקין והאסתטי של איבר המין, להעלים את פגעי הגיל והלידות, להעלים צלקות כתוצאה מאבצסים או קונדילומות ולהעלים סימני פיגמנטציה.

בדרך קלה ובטוחה, תוכלי להחזיר לאיבר המין שלך את מראהו האסתטי ולהחזיר לעצמך את תחושת הסיפוק והביטחון מגופך, ואת ההנאה מתפקוד מיני נטול דאגות ועכבות.


ניתוחים פלסטיים במרפאות אלה


ניתוח הגדלת חזה - שדיים גדולים הם סמל מובהק לנשיות ולחושניות, אך לא כולן התברכו בהם. נשים רבות בעלות חזה קטן חשות פגיעה בדימוי הנשי שלהן, ברמת הביטחון העצמי ובשביעות הרצון מגופן.

ניתוחים פלסטיים להגדלת החזה מאפשרים הגדלת נפח השד בעזרת שתלי סיליקון (עד שתי מידות בחזייה), בהתאם לרצונות המטופלת ולפרופורציות הפיזיולוגיות שלה.

ניתוחי הגדלת חזה מבצעים רק לאחר שהשד הגיע לבשלותו, כלומר ברוב המקרים מעל גיל 17 – 18 שנים. עם זאת, במקרים בעייתיים במיוחד, שבהם השד או השריר שתחתיו אינם צומחים כלל, או במקרים של חוסר סימטריה בולט, ניתן לבצע ניתוחים פלסטיים לתיקון המצב גם בגיל מוקדם יותר.

במהלך פגישת הייעוץ אני מכוון את המטופלת ומסייע לה לקבל את ההחלטות הנכונות והמתאימות לה ביותר. תפקידי להתאים לכל מטופלת באופן מיטבי את גודל השתלים, את סוג הניתוח ואת מיקום החתך להחדרת השתל בהתאם למבנה גופה, אורח חייה וגורמים נוספים הנלקחים בחשבון.ניתוח הרמת חזה - לאחר הריונות, הנקה, השמנת יתר או הרזיה נוטים השדיים לצנוח ולהראות מרוקנים. המראה מתסכל נשים רבות, בפרט בלבישת בגדי ים, ונשים רבות אף חשובת מבוכה וחוסר ביטחון כשהן חושפות שדיים במצבים אינטימיים מול בן הזוג.

ניתוחים פלסטיים להרמת חזה מסייע בהחזרת מראה שדיים זקורים, מלאים וצעירים. במידת הצורך ניתן לבצע במסגרת ניתוח הרמת חזה גם הקטנת גודל העטרה (העור הכהה מסביב לפטמה), ובכך לתרום לפרופורציות יפות ואסתטיות יותר בשד.

כשניתוח הרמת החזה מבוצע כהלכה, התוצאות נשמרות במשך שנים, אם כי לאורך הזמן והמשך תהליכי הזדקנות, תיתכן צניחת חזה מחודשת.ניתוח הקטנת חזה - חזה גדול מאוד שאינו פרופורציונלי למבנה הגוף גורם לנשים רבות מעמסה גופנית ומנטאלית.

נשים בעלות חזה גדול מאוד סובלות לעיתים מבעיות בריאותיות, כגון כאבי גב וצוואר, עיוות ועקמת של עמוד השדרה, בעיות נשימה, הופעת חריצים עמוקים בכתפיים כתוצאה מלחץ מתמשך של כתפיות החזייה, וכמו כן דלקות, גירויים ופטרת מתחת לקפל התת-שדי. בנוסף יתכנו בעיות אסתטיות, כמו חוסר סימטריה בשדיים והצטמצמות השדיים לאחר לידות והנקות כתוצאה מירידה באלסטיות העור.

אצל נערות צעירות ששדיהן הגיעו למדדים גדולים, הדבר יכול להוות גורם מפריע במישורים שונים, כמו קושי בהתאמת בגדים ובפעילות ספורטיבית.  לצד אלה מתווספות בעיות פסיכולוגיות, כגון פגיעה בביטחון עצמי, חרדה ובושה. חזה גדול באופן לא פרופורציונלי, במיוחד אצל נשים צעירות ונערות, עלול לגרום למבוכה, חוסר נוחות וחוסר בטחון עד כדי הפרעה חברתית ואי רצון להשתתף בפעילויות חברתיות.

במהלך ניתוחים פלסטיים להקטנת חזה, אני מסיר שומן, רקמת שד ועור, ומעצב שד קטן יותר ובעל מראה מוצק ויציב.


ניתוחי פנים במרפאות אלה...


ניתוח מתיחת פנים - ניתוחים פלסטיים למתיחת פנים הם פרוצדורה אסתטית וותיקה ומוכרת, שנועדה לטפל בסימני הזדקנות, כגון רפיון בעור הפנים, שקעים לצדי האף, עוד מדולדל והצטברות או היעלמות שומן בחצי התחתון של הפנים.

ניתוחי מתיחת פנים מתאימים לנשים או לגברים אשר עור פניהם וצווארם החל לצנוח, אך הוא עדיין במצב אלסטי וגמיש. כמו כן, תוצאות טובות יושגו אצל מנותחים בעלי מבנה עצמות פנים מוגדר.

רוב המטופלים במתיחת פנים הם בגילאי 40 עד 70 לחייהם, אם כי ניתן לבצע את הניתוח ולהשיג תוצאות טובות גם במטופלים מבוגרים יותר.ניתוח הרמת עפעפיים למראה צעיר ורענן - עם השנים ועם התקדמות הגיל חלה אצל אנשים הזדקנות והתעייפות של עור הפנים הכוללת בין השאר גם צניחה של העפעפיים ושקעים מתחת לעיניים. תהליך זה נגרם לרוב כתוצאה מהידרדרות באיכות הרקמות , בין היתר רקמת השומן בעומק הלחי ועפעף , הרקמה הרקה של הלחי והופעה של רפיון של העור.

צניחת עפעפיים משווה מראה עייף ומבוגר ואינה מראה אסתטי במיוחד. מעבר לכך היא כרוכה פעמים רבות בירידה באיכות הראייה בשל צמצום שדה הראייה על ידי העור הנפול. על כן, ניתוחים פלסטיים להרמת עפעפיים משפרים את מראה העיניים ואת הראיה בו זמנית ולעיתים קרובות הניתוח מבוצע אך ורק על מנת לשפר את הראיה.

במהלכו של ניתוח הרמת עפעפיים מסלקים את עודף העור מהעפעף העליון והתחתון, את השקיות מתחת לעיניים וניתן להרים את זווית העין החיצונית. כדי להשלים את המראה הכללי ניתן למלא את השקע שמתחת לזוית הפנימית של העפעף התחתון .

לעיתים ניתן לשלב ניתוח הרמת עפעפיים עם הרמת גבות להשלמת המראה הצעיר.


ניתוח אף - ניתוחים פלסטיים באף נחלק לסוגים שונים, הרפואי (כגון תיקון מחיצות וכו’) וזה המבוצע מטעמים אסתטיים. ניתוחים פלסטיים אלה מסייעים לאנשים אשר אינם שבעי רצון ממבנה האף שלהם ומעוניינים לשפר את מראהו.

במהלך ניתוח אף ניתן להגדיל או להקטין את האף, לשנות את הזווית בין האף לשפה, לתקן סטיות במחיצות האף, להסיר גבנון בולט, לעצב את קצה האף, ליצור שקע בשורש האף או להקטין את הקונכיות (SMR).

בשונה מניתוחים באזורים אחרים בגוף, יש להביא בחשבון שניתוחי אף יכולים לשנות את מראה הפנים בצורה משמעותית. לכן, קרוב לוודאי שיגררו תגובות מהסביבה ועליכם להיערך לכך ולזכור שזהו חלק טבעי בתהליך


ניתוח אוזניים - ניתוחים פלסטיים באוזניים נועדו לתקן אוזניים בולטות או גדולות באופן שאינו פרופורציונלי לגולגולת או לפנים והם כוללים ניתוח הצמדת אוזניים לקרקפת או הקטנת אוזניים גדולות.

ניתן לבצע ניתוח אוזניים בכל גיל, ללא חשש. האוזניים מגיעות לשיא התפתחותן בגילאים מוקדמים יחסית גילאי 4 – 6.

אולם רוב ניתוחי האוזניים מבוצעים לרוב בגילאים 4 – 14 כדי למזער ככל האפשר חוסר הביטחון או תחושת דחיה חברתית אצל ילדים.


ניתוחים לעיצוב הגוף במרפאות אלה...


ניתוח שאיבת שומן, דור חדש בשאיבות שומן - לעיתים קרובות, גם אחרי ביצוע מיטב הדיאטות השונות והקפדה על אימוני ספורט סדירים, עדיין נותרים אזורים שבהם צבורים עודפי שומן עקשניים המסרבים לעזוב.

שאיבת שומן היא טכניקה שנועדה לסייע בעיצוב הגוף ולשפר את מבנהו על ידי סילוק השומן באזורים בגוף שמהם אפשר לבצע שאיבת שומן לרבות בטן, מותניים, ישבנים, ירכיים, ברכיים זרועות, סנטר וצוואר. ניתוחים פלסטיים לשאיבת שומן אינם באים על מנת להחליף אורח חיים בריא כגון ספורט ותזונה נכונה אלא לתמוך בתהליך ההרזייה על ידי סילוק תאי שומן עודפים לצד ההרזייה על מנת לעצב את הגוף.

ניתוח שאיבת שומן הינו ניתוח המבוצע בעולם למעלה משלושים שנה. ניתוחים אלה נעשים בטוחים ומוצלחים יותר עם התקדמות הטכנולוגיה והידע הרפואי.

ניתוחים פלסטיים לשאיבת שומן מיועדים לטיפול באזורים מוגדרים ולא להפחתת משקל כללית. לכן הניתוח מתאים לאנשים בוגרים, בריאים בדרך כלל, בעלי משקל גוף רגיל עם כיסי שומן באזורים מוגדרים ועור אלסטי.

עניין הגיל אינו מהווה מגבלה בניתוח שאיבת שומן, אולם לאנשים צעירים מובטחות תוצאות טובות יותר, שכן ככל שהעור צעיר כך הוא אלסטי יותר ושומר על צורתו לאורך זמן.

בשנים האחרונות התפתחה טכניקה חדשה של שאיבת שומן בעזרת לייזר, המשפרת את מהלך הניתוח ותוצאותיו


ניתוח מתיחת בטן - אנשים רבים מוטרדים מעודף שומן בבטן, עודף עור, או מחולשת דופן הבטן, ואינם מצליחים להיפטר מהם בשיטות רגילות. במקרים רבים דיאטות רגילות אינן מצליחות לעצב את מראה הבטן, בפרט בקרב נשים שעברו הריונות, אנשים שחווים תנודות דרסטיות במשקל מעלה ומטה או אנשים שהפחיתו ממשקלם באופן משמעותי ונותרו עם עודפי עור מציקים.

במקרים אלה, ניתוח מתיחת בטן מחזיר את עיצובה המקורי של הבטן לפני העליות במשקל ואף עשוי לשפר ולעצב את מראה הבטן מעבר למראה המקורי שלה לפני השינויים.

ניתוחים פלסטיים למתיחת בטן כשמשקל הגוף במצב יציב וצפוי להישאר כך בתקופה הנראית לעין. לאנשים בתהליך דיאטה אשר צפויים לאבד ממשקלם ולנשים המתכננות להיכנס להריון מומלץ לבצע את הטיפול רק לאחר סיום התהליך או ההריון.


עיצוב ירכיים / שאיבת שומן בירכיים - ישנן סיבות מגוונות לניתוחים פלסטיים לעיצוב ירכיים, כגון: ירידה מהירה ודרסטית במשקל או כתוצאה מנטייה גנטית גם ללא משקל עודף.

ניתוח פלסטי לעיצוב הירכיים מעניק לגוף מראה פרופורציונאלי ואסתטי יותר. לאנשים צעירים מובטחות תוצאות טובות יותר, שכן ככל שעור צעיר כך הוא אלסטי יותר ושומר על צורתו לאורך זמן.


עיצוב זרועות - זרועות מדולדלות יכולות להיות תוצאה של עליה או ירידה דרסטית במשקל, או עניין גנטי שמתגבר עם הגיל.

המראה אינו אסתטי אך ניתן לטיפול.

בעזרת ניתוחים פלסטיים לעיצוב זרועות מסירים את העור המדולדל בחלק הזרוע שבין הכתף למרפק. הניתוח משיג תוצאות טובות בדרך כלל, אולם חשוב לשמור על ציפיות ריאליות. לאנשים צעירים מובטחות תוצאות טובות יותר, שכן ככל שעור צעיר כך הוא אלסטי יותר ושומר על צורתו לאורך זמן.


בוטוקס, לייזר, מזותרפיה וטיפולי אסתטיקה מתקדמים במרפאות אלה...


 תחום הרפואה האסתטית הולך ומתפתח בתאוצה מטאורית. עולם זה מציע כיום מגוון פתרונות רחב ועשיר. באמצעות טיפולים קצרים, פשוטים, ללא התערבות של ניתוחים פלסטיים וללא כאב, ניתן להיראות אחרת.

אמנם את הזמן לא ניתן להשיב לאחור, אולם בהחלט ניתן להפיח בעור הפנים חיים חדשים, ולהעניק לו מראה מתוח, מוצק, צעיר ורענן.

הבהרת כתמי פיגמנטציה בלייזר - כתמי פיגמנטציה הם בין הנזקים הנפוצים ביותר של חשיפה ממושכת לשמש והם מפריעים מאוד, בפרט כשהם מופיעים על עור הפנים, וכשלא ניתן להסתירם גם לאחר כיסוי במייקאפ.

כיום, באמצעות טכנולוגיית לייזר חדשנית (אלכסנדריט) ניתן להסיר ביעילות רבה את תאי עור כהים שעל העור.

במרפאות אלה מבצעים טיפולי הבהרת כתמי פיגמנטציה בלייזר באמצעות המכשיר המתקדם ביותר של חברת סינרון –קנדלה. מכשיר חדשני זה מאפשר לרופא המטפל לכוון את קרן הלייזר באופן ישיר ומדויק ביותר לתוך הפיגמנט הכהה ולהרוס אותו, מבלי לגרום כל נזק לרקמה הסובבת.

טיפול בלייזר להבהרת והעלמת פיגמנטציה מתאים ביותר לאנשים בעלי גוון עור בהיר יחסית שעליו כתמי שמש או כתמי גיל בני עד שנה (כתמים שקיימים על העור שנים ארוכות יהיו קשים יותר להעלמה). לאחר 1 – 2 טיפולים ניתן להתגבר על כתמי שמש בולטים, והתוצאות נפלאות.


טיפולי מזותרפיה לפנים, לאיזור המחשוף ולידיים - לאחרונה יותר ויותר אנשים נחשפים רבים ליתרונות של טיפול מזותרפיה לפנים –  טיפול חדשני ומתקדם, המתבסס על הזנה של שכבות העור העמוקות יותר ומטרתו להשיב לעור העייף את הלחות, הברק והאלסטיות שנעלמו ממנו לאורך השנים.

מזותרפיה היא טיפול המשלב דיקור עדין והחדרת חומרים פעילים לשכבת העור האמצעית, המעוררים ומעודדים את חילוף החומרים, חידוש התאים בעור וייצור הקולגן הטבעי. התהליך נעשה באמצעות מחטים זעירות מאוד. לפני טיפול מזותרפיה לפנים נמרחת משחה המאלחשת מקומית את איזורי הטיפול


מתיחת פנים בחוטים ללא ניתוח בשיטת ד”ר אייל שפירא (Aptos) - אחת משיטת הטיפול הנפוצות כיום להצערת עור הפנים ולתיקון פגעי גיל היא “שיטת אפטוס” (Aptos) שהיא למעשה מתיחת פנים בחוטים ללא ניתוח שבמהלכה מחדירים אל מתחת לעור הפנים חוטים כירורגיים רפואיים הנושאים זיזים קטנים המותחים את העור. חוטים אלה מכילים חומצה לקטית המופרשת בהדרגה לגוף, מזרזת את תהליכי ההתחדשות הטבעית של העור ומסייעת לשיפור תוצאות הטיפול עם הזמן.

יתרונה של מתיחת פנים בחוטים לעומת ניתוחים פלסטיים למתיחת פנים הוא שניתן לבצע את המתיחה מכמה כיוונים שונים בו זמנית וליצור מראה אחיד וצעיר לעור הפנים מבלי להשאיר צלקות


הזרקת בוטוקס - בוטוקס (BOTOX®),או בשמו המדעי חלבון מסוג בוטוליניום טוקסין A, הוא חומר המוזרק לחלקי פנים וצוואר שונים לצורך טשטוש קמטים ולהעלמתם באופן זמני. בוטוקס פועל על ידי חסימת שדרים עצביים. הוא מרפה למעשה באופן זמני את השרירים היוצרים את הקמטים, ועל ידי כך הוא מאפשר לעור להראות חלק וצעיר יותר….

מחקרים מראים כי בוטוקס יעיל גם בהקלת מיגרנות, הפחתת הזעת יתר ומניעת התכווצויות שריר בלתי רצוניות (ספאזם) סביב העיניים, הצוואר ומקומות אחרים.

קלות הטיפול, בטיחותו והתוצאות הנפלאות שהוא מעניק הפכו את הבוטוקס בשנים האחרונות לסוג של הצהרה אופנתית.


הרמת גבות ללא ניתוח – הדרך הטבעית ליופי. פגעי הגיל ניכרים אצל גברים ונשים, כאשר חל רפיון באלסטיות הטבעית של העור, ורקמות הפנים נכנעות לכוח המשיכה וצונחות מטה תוך אובדן נפח. המראה המבוגר המתקבל אינו בבחינת גזירת גורל ורפואת האסתטיקה עומדת לרשות אלו שמעוניינים בשמירה על מראה צעיר ובריא באמצעות הרמת גבות ללא ניתוח, טיפול מקצועי ויעיל המוביל את תחום היופי והאסתטיקה בישראל ובעולם.

האפשרות לחידוש מראה נפול ומבוגר ניתנת  בדקות ספורות, ללא ניתוחים פלסטיים, בזכות טכנולוגיות מתקדמות וחומרי טיפול וטיפוח איכותיים ניתן להרים את הגבות ולתקן את צורתן, לפתוח את צדי העיניים ולשפר את מראה הפנים וההבעה בצורה דרמטית.


  הזרקת חומצה היאלורונית למילוי קמטים - בתהליך ההזדקנות, כמות החומצה ההיאלורונית הטבעית בגופנו פוחתת. חומצה היאלורונית היא חומר טבעי המיוצר בגוף ומצוי בחללים שבין תאי העור. היא משמשת בסיס לקולגן ולסיבי אלסטין המעניקים לעור את נפח וגמישות. ככל שכמות החומצה ההיאלורונית הולכת ופוחתת בגוף, חל תהליך של התייבשות העור, היווצרות קמטים ואובדן המראה החיוני של הפנים.

אחד הפתרונות היעילים ביותר לכך הוא הזרקת חומצה היאלורונית, הזהה כמעט לחלוטין לחומצה הטבעית המיוצרת בגוף. חומצה היאלורונית זו נספגת בעור ומסייעת במילוי קמטים ומניעת קמטים באזורים המטופלים. יש לדעת כי השפעת הטיפול אינה נמשכת לצמיתות, ויש לחזור ולהזריק את החומצה אחת לתקופה (ברוב המקרים פעם ב – 9 – 12 חודשים).

אזורי ההזרקה האופטימאליים לחומצה היאלורונית למילוי קמטים הם קמטים בפנים, כגון הקמט שבין האף לשפה, קמטים בקצות השפתיים, מסביב לפה ובאזורים נוספים.


הזרקת חומצה היאלורונית למילוי נפחים - אזורים תהליכי ההזדקנות אינם פוסחים גם על כפות הידיים שלנו, ולאורך השנים גם הן מאבדות בהדרגה מנפחן. חשיפה ממושכת לשמש, ירידה בייצור קולגן ואלסטין, ירידה בכמות החומצה ההיאלורונית, הפחתה ברקמת השומן, הצטמקות מסת השריר – כל אלה, גורמים לעוד להפוך  יבש, רפוי, מקומט ובעל כתמי פיגמנטציה.

בטכניקה פשוטה להחדרת חומרי מילוי  על בסיס חומצה היאלורונית  לכפות הידיים, ניתן להעניק לאזור גב היד מראה מתוח וצעיר, ולהעלים את מראה העצמות הבולטות, הגידים והוורידים.

לאחרונה הוכנס לשימוש MACROLINE  חומר  מילוי חדש אף הוא על בסיס חומצה היאלורונית, ובעזרתו ניתן לתקן שקעים לא רצויים בגוף, לבצע הגדלות שדיים ללא ניתוחים פלסטיים וללא שתלי סיליקון ולמלא ישבנים.


עיבוי שפתיים – אנו מבצעים את השיטה המהירה, הבטוחה והפשוטה ביותר להגדלת שפתיים למראה מלא וטבעי. למראה השפתיים ישנה השפעה רבה על המראה הכללי. שפתיים דקות מטשטשות את תווי הפנים ויוצרות מראה קפוץ וכעוס ואילו שפתיים מלאות ובשרניות משדרות בריאות, מדגישות את החיוך ותורמות למראה כללי מושך ואטרקטיבי.

תחום הרפואה האסתטית המתקדמת משלבת חומרים איכותיים עם שיטות עבודה בטוחות ומוקפדות על מנת לבצע עיבוי שפתיים. באמצעות שיטות אלה ניתן להלין על דרכו של הטבע ולזכות במראה שפתיים מלא וטבעי המותאם אישית למבנה הפנים.


מילוי והדגשת עצמות לחיים – בניית עצמות לחיים גבוהות. לעצמות הלחיים ישנה השפעה מכרעת על המראה הכללי, אלא שפגעי הגיל והשנים מביאים לפגיעה ברקמות הפנים הרכות ולצניחה של עצמות הלחיים, מה שיוצר מראה נפול ומבוגר של הפנים. מילוי והדגשת עצמות לחיים מתבצע למעשה באופן העושה שימוש בדגשים והיתרונות הטבעיים של הפנים, ללא צורך בניתוחים פלסטיים באמצעות חומרים המדמים חומרים טבעיים ומתמזגים באופן אסתטי ונינוח בעור, ויוצרים מראה נשי, חושני וצעיר יותר בכעשר שנים.

באמצעות טיפולי מילוי והדגשת עצמות לחיים ניתן להחיות את הרקמות בלחיים וסביב האף ולמעשה “להרים” את הפנים ולמצק את העור.


עיצוב סנטר - שיטה פשוטה ויעילה להסתרת השקעים בצדי הסנטר הנוצרים כחלק מתהליך הזדקנות הפנים. השיטה מתאימה גם לאנשים בעלי סנטר קצר, המעוניינים לשנות את פרופורציות הפנים.

עיצוב סנטר נעשה בעזרת הזרקה עמוקה המאפשרת תוצאות הנראות לעין במשך שנה.עיצוב והדגשת קו הלסת ללא ניתוח - עיצוב והדגשת קו הלסת ללא ניתוחים פלסטיים באמצעות הזרקת חומר מילוי נחשב לאחד הטיפולים המבוקשים, הקצרים והקלים ביותר מבין טיפולי הרפואה האסתטית.

קו לסת יפה ומובחן הוא אחד המאפיינים הבולטים של פנים יפות. קו לסת אסתטי לרוב נקשר גם למראה צעיר ורענן ואכן מאפיין צעירים יותר. עם חלוף השנים, התקדמות הגיל והשפעות כוח המשיכה על הפנים, המאפיין הזה של קו הלסת ופנים רעננות וצעירות נוטה להישחק. לעתים נוספות לקו הלסת בליטות ושקעים לא מחמיאים ובנוסף הגבול הברור בין פנים לצוואר מיטשטש. במקרים מסוימים, מראה קו לסת אינו תוצר של גיל אלא משהו מולד ולא תמיד פרופורציונלי ביחס לשאר חלקי הפנים.

הדגשת קו הלסת ו/או עיצוב קו הלסת באופן אסתטי ופרופורציונלי מתקן הן את היטשטשות קו הלסת כתוצאה מהגיל והן את חוסר הפרופורציה המולד בין קו הלסת למבנה הפנים הכללי.

בעזרת חומר מילוי המוזרק באזור הלסת עם מחט קנולה גמישה ניתן למצק את קו הלסת התחתונה בזמן קצר מאוד ובתהליך פשוט ביותר שבמהלכו ניתן לבנות מחדש את זוויות הלסת למראה צעיר, פרופורציונלי ויפה.

החומר המוזרק יכול להיות שומן המעצב את קו הלסת ושומר על תוצאות התהליך לאורך זמן או אחד משני החומרים הנפוצים יותר שהם: חומצה היאלורונית וחומר מילוי מבוסס סידן. שלושת החומרים הללו בטוחים ומאושרים לשימוש ע”י ארגוני הבריאות העולמיים.


לקביעת התור
התקשרו עכשיו! או מלאו את הטופס המצורף ואנו נקבע את התור לנוחיותכם. פגישת הייעוץ - חינם

ד"ר אייל שפירא, מרפאות אלה

ניתוחים פלסטיים ורפואה אסתטית מתקדמת

נייד לקביעת תור דרך מרכז התורים :052-741-6464

tor@niroleen.com

כתובת: הברזל 11, קומה 1, תל אביב

נא להכניס את האותיות של מילת הביטחון למטה - בסדר הנכון - כפי שהן כתובות באנגלית

  

אנא מלאי את כל הפרטים. שימי לב לקוד האבטחה: האותיות באנגלית

מייד עם השליחה, אנו נפעל לייצירת התור בשבילך. בתוך 24 שעות (בימי חול), אנו נחזור אלייך עם 3 אופציות שונות לבחירה במועדים הקרובים בהתאם לבקשתך... תודה מקרב לב על האפשרות שאת נותנת לנו לשרת אותך :) אערך מוסף בשבילך... א

מחפשים מרפאת אסתטיקה באזור מגוריכם? ניתוחים פלסטיים, טיפולי בוטוקס, חומצה היאלורונית, חוטים מזותרפיה ועוד... הכירו את המרפאות המומלצות ביותר במרכז וקבעו תור בקליק אחד... א

ניתוחים פלסטיים מבוצעים על ידי פלסטיקאי או רופא מומחה החבר באיגוד המנתחים הפלסטיים, כדי להבטיח שההכנה, הניתוח וההחלמה יתנהלו באופן הנכון ביותר. רוצים להכיר מנתחים מומלצים?  מתלבטים לגבי טיפול ספציפי? כאן תוקבלו את כל המידע הדרוש ולבחור את המנתח המתאים ביותר בשבילכם

טיפול ביתי בפפטידים ותמציות להצערת העור - הטיפול בהצערת העור בעזרת פפטידים הוא יעיל ונלחם ישירות בהליך ההזדקנות. לכן מומלץ להשתמש בבית בתכשירים עשירים בתערובות פפטידים ו-ויטמינים חיוניים שתפקידם להגביר את קצב יצור הקולגן בתאים, לרכך את העור ולהחזיר לו את הגמישות הטבעית. תכשירים אלו פועלים מידית להחלקת הקמטים ביסודיות ואפילו מונעות את היווצרותם מחדש. בזמן הטיפול עור הפנים נרגע, התמציות בתכשירים הופכות את הטיפול הקוסמטי ליום כיף של עור הפנים

חשוב לציין כי שילוב בין הטיפול בקליניקה והמשך הטיפול בבית עם חומרים פעילים להצערת העור הוא נחוץ להתמודדות בתהליך ההזדקנות, אם נטפל באופן שוטף בעור הפנים נראה תוצאות מהירות יותר בדרך להצערת הפנים

טיפול לכהויות, נפיחויות וקמטים בקונטור העין - בתחום הקוסמטיקה ידוע לכל שהאזור סביב העניים הוא הרגיש והעדין ביותר בפנים. סיבות כמו ריבוי כלי דם, נזקי מזג האוויר, תנועות הפנים בחיי היום יום ומחסור בשינה גורמים לקמטים, נפיחויות וכהויות סביב העיניים... אמנם

כיום, הטיפולים בכל אלו הם לא חלום מופרך, נסו קרם עיניים מבוסס מחקרים קליניים שיתנו לך את הפתרון המתאים ביותר להעלמת הקמטים הכהויות והנפיחות סביב העניים


 איך לחיות טוב יותר? קוסמטיקה, תזונה ומה  וכל מה שבניהם לפי מגזין מנטה בסרטון הדרכה לחיים טובים

כמו כן, בכל שלב אתם מוזמנים לבקר בדף הבית ולהחשף אל עולם הבריאות במלואו. מצאו את הדרך לחיות ברווחה גופנית נפשית וחברתית מושלמת


ד"ר אייל שפירא תמיד ישמח לעמוד לשירותך.1

תפקידי כרופא המתמחה באסתטיקה מתקדמת במגוון תחומים להעמיד כל מטופל ומטופלת במגוון העשייה ולהעניק את מגוון היישומים והפתרונות תחת קורת גג אחת...  א


רוצה שנקבע בשבילך את התור לדוקטור אייל שפירא במרפאות אלה? זמנך יקר? נשמח לעשות את הפרוצדורה בשבילך. מלאי את הפרטים ואנו נקבע את התור בשבילך

ליצירת קשר טלפוני ולקביעת התור דרך מרכז התורים: א

נייד : 052-7416464 
tor@niroleen.com 

כתובת: הברזל 11, קומה 1, תל אביב

נא להכניס את האותיות של מילת הביטחון למטה - בסדר הנכון - כפי שהן כתובות באנגלית