לייזר ואסתטיקה בפתח תקווה - ד"ר אנה לייקין


מחפשים טיפול לייזר בעל אחוזי הצלחה גבוהים להעלמת נימים המתקרבים ל 100%? הטיפול יעיל בכל אזורי הגוף: רגליים, ידיים, פנים (קופרוז), אף, אוזניים ועוד. טיפול בלייזר יעיל ביותר גם לפטרת ציפרניים ואצל ד"ר אנה לייקין תוכלו לקבל טיפולי אסתטיקה לגוף ולפנים המחליפים ניתוחים. קבלו את כל המידע הנדרש וקבעו תור בקליק אחד...


שלום, שמי ד"ר אנה לייקין אני רופאה בעלת התמחות ברפואה פנימית מעל את לימודי האסתטיקה למדתי במכללה לאסתטיקה של ד"ר קרופניק ובקורסים יעודיים שונים. ומה לגבי הניסיון?

אני בעלת נסיון מצטבר של 20 שנה בכל תחומי האסתטיקה שאינם מצריכים התערבות כירורגית. העלמת ורידים דקים, מתיחת בטן, מתיחת פנים, חידוש העור, המסת שומן - ללא ניתוחים מיותרים. מתלבטים לגבי טיפול מסויים?

אני ממתינה לכם, לקוחות יקרים, לייעוץ ואבחון ויחד נוכל לבחור את הטיפול המתאים לך ביותר.1

שלכם

ד"ר אנה לייקין, טיפולי לייזר ואסתטיקה מתקדמים 


מה ניתן להשיג בטיפולי לייזר מתקדמים?


טיפול לייזר להעלמת נימים - טיפול ייחודי בשיטה חדשנית, בעלת אחוזי הצלחה גבוהים, המתקרבים ל 100%, ללא הזרקות וללא ניתוחים, בנימים וורידים שעוביים עד 3 מ"מ. לאילו איזורים מיועד הטיפול?

הטיפול יעיל בכל אזורי הגוף: רגליים, ידיים, פנים (קופרוז), אף, אוזניים ועוד. הטיפול הזה יעיל מאוד להעלמת רשתות נימים בולטות (נימי עכביש) להעלמת נימים אדומים וכחולים כאחד. כיצד הוא מתבצע?

הטיפול מתבצע באמצעות מכשיר הלייזר המתקדם בעולם, קרן הלייזר נספגת בכלי הדם הקטנים וגורמת לחימום של כלי הדם ועל-ידי כך מעלימה את הווריד. למעשה, אחרי הטיפול בלייזר, הנימים פשוט נספגים בגוף, נעלמים ומשאירים את העור חלק ואסתטי. לאחר שישה שבועות המטופל מגיע לביקורת, ולעיתים יש צורך בטיפול נוסף. מכשיר הלייזר באמצעותו מבוצע הטיפול הוא לייזר –Fotona המתקדם בעולם. 


פטרת ציפורניים טיפול בלייזר -  זיהום פטרייתי של הציפורניים הוא תופעה שכיחה ביותר. הזיהום גורם לעיבוי הציפורניים לציפורניים מכוערות ולעתים הוא עשוי אפילו להכאיב. לייזר Fotona מסוג nd:yag בעל אורך גל של 1064 ננו מטר עשוי להיות הפתרון שישים קץ לפטרת הציפורניים אחת ולתמיד. איך נפטרים מהפטריה?

מטרת טיפול הלייזר בפטרת הציפורניים הינה לאדות את לחות הפטרייה, ועל ידי כך להביא לתהליך הבראה של הציפורן. קרן האור ממקדת את עצמה אל תאי הפטרייה החודרת אל הגוף ופוגעת בציפורן ומסלקת את הפטרת ואת החיידקים הנמצאים שם. כך למעשה מגרשים את הזיהום הפטרייתי לאלתר. קרן לייזר שולחת נקודה או גל של אור וגורמת לחימום והרס של נקודות פעילות של הפטרייה במקום. מבלי לגרום נזק לשאר הרקמות הבריאות המצויות באזור. כמה זמן דרוש?

טיפול בפטרת באמצעות לייזר ידרוש מכם כעשרה טיפולים על מנת לראות תוצאות בשטח. סיום הטיפול יספק חיסול מושלם לפטרייה ויאפשר מקום לצמיחת ציפורן חדשה ובריאה. במהלך ולאחר הטיפול חשוב לדאוג ולטפל בציפורניים כראוי ולתרגל היגיינת כף רגל טובה כדי לעצור את הזיהום, ולמנוע ממנו לחזור. באיזה מכשיר אבצע את הטיפול בקליניקה שלי?

מכשיר הלייזר "פוטונה" הינו המכשיר המתקדם בעולם מסוג nd:yag לפטרת ציפורניים טיפול בלייזר. זהו המכשיר היחיד באישור ה FDA בעל מחקרים שהוכיחו את יעילותו דווקא בתחום פטרת הציפורניים. המכשיר הינו בעל ידית ייעודית לטיפול בפטרת, בעל אורך גל של 1064 ננו מטר (אורך הגל היחיד אשר הוכח כיעיל על ידי ה FDA - משרד הבריאות האמריקאי) החודר עמוק מתחת לציפורן, וקוטל את הפטרייה בזמן הקצר ביותר. מכשירי לייזר כגון IPL ו/או אינפרא אינם מגיעים לחום מספיק גבוה המאפשר אידוי של לחות הפטרת ולהביא לתהליך הבראה בציפורן, ועל כן לא יעילים לטיפול בפטרת הציפורניים. 


 פילינג קרבון עם לייזר - מחדש ומחייה את העור, מחטא את העור, סוגר את הנקבוביות המוגדלות, מעודד את ייצור הקולוגן ומשפר את המראה הקמטים והכתמים. היתרון העיקרי של הטיפול, הוא למרות שזה טיפול פילינג אפשר לעשות אותו בקיץ. איך הטיפול נעשה?

אחרי ניקוי פנים ומריחת קרבון רפואי (קרם פחמן מיוחד), עוברים על הפנים עם לייזר, בסיום הטיפול, מנקים את הפנים ומורחים קרם לחות והגנה מהשמש המתאימים לעור.

איזה בעיות ניתן לטפל?

עם פילינג הקרבון ניתן לטפל בפצעי אקנה ורוזציאה, לשפר את מראה הקמטים, הכתמים והצלקות. להפחית אדמומיות בפנים ולטפל בנקבוביות גדולות, מראה שפוגע באחידות העור.

למה קרבון?

לקרבון יש תכונה שהוא סופג אליו הכול, לכן, כשמורחים אותו על העור, הוא סופח אליו את התאים המתים, עודף הסבום וחיידקים מזיקים שיש על העור בשילוב עם הלייזר הקרבון מחטא את הנקבוביות בעור, מעודד את ייצור הקולוגן ומעניק ברק זוהר וחיוניות לעור. וגם הקרבון הוא סוג הפילינג היחיד שאפשר לעשות בקיץ

טיפולי אסתטיקה נוספים בקליניקה...


מתיחת פנים ללא ניתוח - HIFU הטכנולוגיה החדשה ביותר בתחום הקוסמטיקה. 

HIFU הוא נכון להיום המכשיר הלא פולשני המתקדם ביותר להעלמת קמטים. הוא החודר את שכבת העור ישירות ובמדויק באמצעות ספקטרום של 3 עד 4.5 מילימטר, הנכנס לעומק הרקמה החיצונית של העור ומתמקד בחום הנוצר מתנודות בתדר גבוה בתוף הגוף, מהחום נוצר מתח המרים את רקמת הפאציה ומבצע את האפקט הרצוי בעור. המכשיר משפר את מראה העור בשכבות העמוקות והחיצוניות ובונה רשת חדשה של תאי קולגן, מעורר את תאי הקולגן הקיימים ועוזר לשקם את העור וגמישותו מהיסוד. HIFU ידוע כמכשיר עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום מיצוק הקמטים! 

המסת שומן בקור - קריוליפוליסיס היא אחת הצורות החדשות ביותר של הפחתת שומן לא פולשנית שנכנסו לאחרונה לתחום טיפולי האסתטיקה. שיטה זו מבוססת על קירור לא פולשי של רקמת שומן כדי לגרום ליפוליזה-פירוק של תאי שומן ללא פגיעה בתאים או ברקמות אחרות. מדוע זה עובד כל כך טוב?

למרות שרקמת השומן מגנה עלינו מפני הקור, היא גם רגישה יותר מרקמות אחרות לחשיפה לטמפרטורות נמוכות. החשיפה לקור גורמת לתהליך שבו רק תאי שומן או משקעי שומן נהרסים ומתנקזים מהגוף באופן טבעי ואילו כל הרקמות והתאים הסמוכים אינם ניזוקים. כ -7 מליארד תאים שניזוקו על ידי קור (בין 0 ל 10oC) מתפזרים דרך מערכות גוף. השפעת הטיפול היא אובדן הדרגתי של עד 3 ס"מ של משקעי שומן לאחר הטיפול הראשון. באיזה מכשיר אני משתמשת?

מכשיר 0  CL הינו מכשיר עיסוי קוסמטי ידני המשמש להפחתה של משקעי שומן מקומיים, באזורים כגון זרועות, בטן, גב ובחלקים נוספים של הגוף. מכשיר CL 02 הוא למעשה ידית ייעודית המתחברת למכשיר קירור עור באמצעות אויר קר. CL 02 משמש לטיפול cryolipolysis שמשמעותו המסת שומן באמצעות קור, במהלך הטיפול העור מקורר באמצעות מכשיר קירור הפולט אויר קר ותפקיד הידית לרכז את הקור לאזור שומני ספציפי בו מעוניינים לטפל. כמה זמן נמשך הטיפול?

טיפול ברקמת שומן באמצעות CL 02 מומלץ למשך 3 עד 30 דקות, בעזרת תנועות יד קלות, בטווח הטמפרטורות של אוויר קר בין 5 ל 5- מעלות צלזיוס. יש להשתמש בג׳ל גליצרול לצורך החלקה ומוליכות הקור. מתי נראה תוצאות?

תוצאות הטיפול באמצעות CL 02, במשקעי שומן, הן נראות לעין והינן קבועות. לאחר הטיפול, לעיתים תופיע אדמומיות מסוימת שנמשכת עד מספר שעות לאחר סיום הטיפול אך הינה חסרת השלכות מזיקות. שיפור נראה לעין יופיע כבר לאחר 15 ימים, אך התוצאות הסופיות נראות רק לאחר כחודשיים שלושה. 


הזרקת בוטוקס בפנים לטיפול בקמטי הבעה. נותנן פתרון אפקטיבי, בטוח ומאוד נפוץ, לזמן קצוב. מה הם קמטי ההבעה?

קמטי ההבעה נוצרים בעיקר בחלק העליון של הפנים. בין הגבות , במצח ובצדי העיניים. הקמטים נוצרים מהתכווצות חוזרת של שרירי ההבעה ואיבוד האלסטיות והגמישות של העור בחלוף השנים. אז מה עושים?

הטיפול היעיל והנפוץ ביותר לקמטים אלו הינו הזרקה של חומר בשם בוטולינום טוקסין שמיוצר לשימוש ברפואה אסתטית על ידי מספר חברות ענק בינלאומיות, בשמות שונים כגון  Dysport , Xeomine : ו Botox .הטיפול נחשב ליעיל ובטוח. הזרקת החומר גורמת להפחתה זמנית בכיווץ השריר שמתבטאת בהרפייתו של הקמט ומעלימה אותו. ההשפעה הינה זמנית וחולפת לאחר שלושה עד שישה חודשים ובטיפולים חוזרים, זמן ההשפעה מתארך בין טיפול לטיפול.

הזרקת החומר לטיפול קוסמטי על ידי רופאים שהוכשרו בתחום מאושרת על ידי ה FDA האמריקאי וכמובן גם משרד הבריאות הישראלי וה CE האירופאי. את התוצאות ניתן לראות בין שבוע לשבועיים לאחר ההזרקה. לעיתים ההשפעה מתחילה להופיע אחרי ימים ספורים בלבד. משך ההשפעה הינו אינדיבידואלי ולאחר מכן ניתן לחדש את הטיפול. אבל קמטי ההבעה והזרקות בוטוקס הם לא כל הטיפול האסתטי, למעשה, הם רק ההתחלה...


הרמת פנים ללא ניתוח בעזרת שימוש בחוטים שמוכנסים לפנים - "חוטי הפלא", ״חוטי זהב״, וכו׳ הם שמות שונים לטיפול מתיחת פנים עם חוטים שמהווה  את הלהיט החם למתיחת פנים ללא ניתוח. מטרת הטיפול היא יצירת מראה הרמוני וצעיר יותר של כלל הפנים

הזרקה של חומצה היאלורונית לעיצוב ופיסול פנים ושפתיים - כיום, ניתן להשתמש במגוון של חומצות היאלורוניות מתקדמות, העשויות מחומרים טבעיים ובטוחים. המכילים הרדמה מקומית. החומרים  אינם יוצרים גושים ונותרים קבועים במקומם. השימוש בחומרים החדשניים מאפשר לעצב ולהדגיש את תווי הפנים, השפתיים ולקבל מראה טבעי וחושני במיוחד...לקביעת התור
התקשרי עכשיו! או מלאי את הטופס המצורף ואנו נקבע את התור לנוחיותך. פגישת האבחון - חינם

  ד"ר אנה לייקין, לייזר ורפואה אסתטית מתקדמת

נייד לקביעת תור דרך מרכז התורים :052-741-6464

tor@niroleen.com

כתובת : מוטה גור 7, פתח תקווה

נא להכניס את האותיות של מילת הביטחון למטה - בסדר הנכון - כפי שהן כתובות באנגלית

  

אנא מלאי את כל הפרטים. שימי לב לקוד האבטחה: האותיות באנגלית

מייד עם השליחה, אנו נפעל לייצירת התור בשבילך. בתוך 24 שעות (בימי חול), אנו נחזור אלייך עם 3 אופציות שונות לבחירה במועדים הקרובים בהתאם לבקשתך... תודה מקרב לב על האפשרות שאת נותנת לנו לשרת אותך :) אערך מוסף בשבילך... א

מחפשים מרפאת אסתטיקה באזור מגוריכם? ניתוחים פלסטיים, טיפולי בוטוקס, חומצה היאלורונית, חוטים מזותרפיה ועוד... הכירו את המרפאות המומלצות ביותר במרכז וקבעו תור בקליק אחד... א

 אל תתפשרי על טיפוח העור שלך. מחפשת טיפולי אסתטיקה? דוקטור אנה לייקין מנהלת  קליניקה לטיפולי לייזר ואסתטיקה מתקדמת מומלצת באתר בזכות עמידה בסטנדרטים הגבוהים.1


טיפול פפטידים ותמציות להצערת העור - הטיפול בהצערת העור בעזרת פפטידים הוא יעיל ונלחם ישירות בהליך ההזדקנות. לכן מומלץ להשתמש בבית בתכשירים עשירים בתערובות פפטידים ו-ויטמינים חיוניים שתפקידם להגביר את קצב יצור הקולגן בתאים, לרכך את העור ולהחזיר לו את הגמישות הטבעית. תכשירים אלו פועלים מידית להחלקת הקמטים ביסודיות ואפילו מונעות את היווצרותם מחדש. בזמן הטיפול עור הפנים נרגע, התמציות בתכשירים הופכות את הטיפול הקוסמטי ליום כיף של עור הפנים

חשוב לציין כי שילוב בין הטיפול בקליניקה והמשך הטיפול בבית עם חומרים פעילים להצערת העור הוא נחוץ להתמודדות בתהליך ההזדקנות, אם נטפל באופן שוטף בעור הפנים נראה תוצאות מהירות יותר בדרך להצערת הפנים

טיפול לכהויות, נפיחויות וקמטים בקונטור העין - בתחום הקוסמטיקה ידוע לכל שהאזור סביב העניים הוא הרגיש והעדין ביותר בפנים. סיבות כמו ריבוי כלי דם, נזקי מזג האוויר, תנועות הפנים בחיי היום יום ומחסור בשינה גורמים לקמטים, נפיחויות וכהויות סביב העיניים... אמנם

כיום, הטיפולים בכל אלו הם לא חלום מופרך, נסו קרם עיניים מבוסס מחקרים קליניים שיתנו לך את הפתרון המתאים ביותר להעלמת הקמטים הכהויות והנפיחות סביב העניים


 איך לחיות טוב יותר? קוסמטיקה, תזונה ומה  וכל מה שבניהם לפי מגזין מנטה בסרטון הדרכה לחיים טובים


?למה חשוב לך לדעת מי מטפל בעור שלך

מחפשת קוסמטיקאית בפתח תקווה? מעוניינת לשלב ביחד עם טיפולי ה-לייזר והאסתטיקה גם טיפול קוסמטי מקצועי? א

כדאי שתדעי! בישראל של היום, אין פיקוח מבוקר על נשות המקצוע, הפועלות. פלונית יכולה להתמחות בהסרת גבות, להציע לך את עצמה כבעלת ידע ולבצע בך טיפולים שאינם בסמכותה בכלל. חשוב מאוד! כשאתם בוחרים לטפח את העור אצל אשת מקצוע בדקו באיזה מוסד למדה, מה ההסמכות שקיבלה מהמוסד, כמה שנים היא מטפלת בפועל ומה אומרים עליה המטופלים שלה... כשהתשובות משביעות רצון, אין ספק... זו תהיה הבחירה הטובה ביותר לטפח ולשמור על בריאותו ויופיו של העור לשנים רבות

כמו כן, בכל שלב אתם מוזמנים לבקר בדף הבית ולהחשף אל עולם הבריאות במלואו. מצאו את הדרך לחיות ברווחה גופנית נפשית וחברתית מושלמת


ד"ר אנה לייקין תמיד תשמח לעמוד לשירותך.1

תפקידי כרופא המתמחה באסתטיקה מתקדמת לתת את מגוון היישומים והפתרונות בכדי לאפשר לך לשמור ולטפח את העור למראה צעיר, רענן וזוהר...  א


רוצה שנקבע בשבילך את התור לדוקטור קרבצוב? זמנך יקר? נשמח לעשות את הפרוצדורה בשבילך. מלאי את הפרטים ואנו נקבע את התור בשבילך

ליצירת קשר טלפוני ולקביעת התור דרך מרכז התורים: א

נייד : 052-7416464 
tor@niroleen.com 
כתובת : 
מוטה גור 7, פתח תקווה

נא להכניס את האותיות של מילת הביטחון למטה - בסדר הנכון - כפי שהן כתובות באנגלית