שיקום שיער - ד"ר ענת אלקין

שיער ראשנו הוא מרכיב חשוב במראה הכללי שלנו. אנחנו מטפחים אותו ומסדרים אותו על מנת לקבל מראה אסתטי ויפה, לשיפור הדימוי העצמי שלנו, להעלאת הביטחון. בעיות הקשורות בו, דלילות, התקרחות, נשירה ועוד, עלולות לפגוע בביטחון ובדימוי העצמי שלנו. אז מה עושים?

המרכזים מבית ענת אלקין מציעים פתרונות יעילים ומוכחים לשמור על השיער ולשקם אותו ולסייע בעידוד צמיחתו כל עוד יש  זקיקי שיער ואם אין מספיק זקיקים אנחנו מבצעים השתלות המתקדמות ביותר בעולם ע"י רובוט שבעצם מקצר את התהליך ומביא לתוצאה טבעית ומראה של שיער מלא לטווח ארוך.

שלום שמי ד"ר ענת אלקין PhD.ND מומחית בנטורופתיה ורפואת תדרים, עברתי התמחויות והכשרות רבות בתחום האסתטיקה בארץ ובחו"ל ואני בעלת המרכז לבריאות ואסתטיקה רפואית.

אני מאמינה בטיפול בשיטה הטבעית. פיתחתי ומפתחת שיטות פורצות דרך בתחום חידוש העור ושיקום השיער. במרכז לבריאות אסטתיקה רפואית שלנו פועלים רופאים עם תואר MD ממשרד הבריאות הישראלי המומחים כל אחד בתחומו. המרכזים שלי מבצעים את כל טיפולי השיער המתקדמים ביותר בעולם, טיפולי אסתטיקה רפואית, טיפוחי פנים במכשור המתקדם בתחום, מילוי ועיצוב הפנים. סריקת מערכות הגוף בטכנולוגיה מתקדמת והתאמת טיפולי נטורופתיה ותדרים על פי הצורך.

 

סובלים משיער דליל? נשירה? התקרחות?

אנחנו מתמחים בטיפולי שיער שונים ומגוונים - אני מתאימה טיפול פנימי וחיצוני, בהתאמה אישית, של נטורופתיה ורפואת תדרים. טיפול נטורופתי בשיטת ביוגנוסטיקה - אבחנה של בדיקות דם והתאמת טיפול טבעי, לטיפול במגוון מצבים רפואיים שונים וסימפטומים רבים. המתבטאים בבעיות מגוונות בעור ובשיער. כיצד אנחנו מטפלים?

אנחנו מחזיקים ב-30 פורמולות ייחודיות של צמחים המותאמים בהתאמה אישית ועוד עשרות פורמולות וויטמינים אוניברסליים אותם ניתן להתאים לסריקה המקיפה, בשילוב בדיקות הדם. הטיפול החיצוני כולל נקיון קרקפת ומזותרפיה -  בשילוב תרכובות צמחים ופפטידים טבעיים, הבונים את השערה ומזינים את השורש. לקראת סוף הטיפול ניתן גם לבצע טיפולי פלזמה prp.

טיפולי prp הבנויים מהפרדה של הטסיות בדם פועלות על העור ופחות על השורש לכן הינם טיפול משלים לטיפול המקיף ומטופלים אשר אין באפשרותם לבצע טיפול אינטנסיבי מומלץ לבצע טיפול prf הבנוי מהפלזמה העצמית שילוב מאיצי צמחיה ממקור טבעי.

מומלץ להגיע לבדיקה וייעוץ ולהבין את מצב השיער והשורשים ולהתאים טיפול אינבדואלי.

כמו כן במקרים שכבר אין זקיקי שיער חיים וההתקרחות מתקדמת אנו החברה הבלעדית בארץ המבצעת השתלת שיער רובוטית בחדר סטרלי מיוחד עם מערכות של חדרי ניתוח מהמתקדמים בעולם טכנולוגיה מתקדמת שמונעת ניתוח  ולקבלת תוצאה מקסימילית. 

אני דוגלת ברפואה אינטגרטיבית - משלבת בין הידע והמכשור מהרפואה הקובנציונלית לטיפול בשיטה הטבעית, המאפשר לטפל במערכות הגוף ובסימפטומים רבים, ללא פגיעה בתאים ובאברים אחרים. מתלבטים לגבי טיפול מסוים?

אני ממתינה לכם לקוחות יקרים לבדיקת אבחון מקיפה לטיפול מקיף בשיער דליל בעלות מסובסדת של 200 ש"ח בלבד!! (שמוחזרים אליכם חזרה בביצוע הטיפול המתאים), ויחד נבחר עבורכם את הטיפול האישי המדויק ביותר...


שלום מצוות המרכז מבית ענת אלקין


טיפולי שיער  במרכז לבריאות ואסתטיקה רפואית מבית ענת אלקין..

סובלים מנשירת שיער?


למה לסבול?

ניתן לטפל בתופעה בשיטה טבעית, המחזקת את סיב השערה ומעודדת צמיחת שיער חדש! מי הם הסובלים העיקריים?

נשירת שיער היא תופעה מוכרת כיום גם בקרב אנשים צעירים. בעבר הייתה נחלתם של אנשים מבוגרים אשר באופן טבעי, מפאת גילם המבוגר, היו סובלים מנשירה והתקרחות. אבל לא עוד...

כיום ניתן לראות שהתופעה הולכת וגוברת והיא אינה רק פקטור של גיל, ניתן לראות גברים ונשים בשנים המוקדמות של חייהם, אשר סובלים מנשירת שיער והתקרחות. אז מה הפתרון?

אנחנו בהייר סולושיין יודעים שנשירה היא רק הסמפטום ומתמחים במציאת שורש הבעיה. כיצד?

ע"י אבחון ממוחשב ומתקדם וטיפול ברפואת התדרים נבין מהו הגורם לנשירה שלכם. ורק אז נגיע לחלק הטיפולי...

נתאים לכם טיפול מותאם אישית, המשלב הזרקת תרכובות צמחים וגם תרכובות פנימיות לאיזון הגוף. רק כך ניתן להביא לאיזון הגוף ומיצוי מקסימלי של צמיחת השורשים הרדומים. אני אסביר יותר. אבל ראשית, כדאי לדעת!

כשסובלים מנשירת שיער, מומלץ לא להשתמש בחומרים כימיים ולהגיע לאבחון כמה שיותר מוקדם.

בעבר היו מאבחנים באמצעות בדיקת דם בלבד, בקליניקות שלנו החלטנו לקחת את האבחון צעד אחד קדימה ע"י אבחון ממוחשב מהמתקדמים בעולם בסריקת מערכות הגוף וטיפול בתדרים. בעזרת המכשיר אני אעניק לכם אינפורמציה מדויקת על כל המערכות והפרמטרים בגוף, אני אוכל לזהות את שורש הבעיה ואת הגורמים המאיצים את הגנטיקה ולהתאים טיפול ממוקד ומותאם אישית. מה אפר לגלות למשל?

 מחקרים מוכיחים כי למתקרחים מתחת לגיל 40 בעלי נטייה לבעיות בכלי הדם, בעיות חילוף מטבולי, מערכת עצבים לא תקינה, חיידקים בקיבה ובעיות ספיגה.

לרוב, מדובר בשילוב של מספר סיבות הגורמות או מאיצות את בעיית הנשירה ולכן חשוב לאבחן ולטפל נכון.

בראש הפירמידה נמצא הורמון dht. ל- DHT יש זיקה חזקה ביותר לקולטן הטסטוסטרון והוא שייך לקבוצת התרכובות הנקראת אנדרוגנים. ההורמון DHT גורם לשלב הגדילה של השערות להתקצר באופן ניכר ובכך גורם להתקרחות. ומה הטיפולים המקובלים כיום?

ישנם טיפולים רבים היום בשוק. טיפולים אלו כוללים מנורות לד, קסדת לייזר, עיסויים וחיטויים בחומרים וטכניקות שונות, מחקרית הדבר אינו עושה נזק אבל אין שום מחקר כי הדבר מטפל בשורש הבעיה וגורם לצמיחת שיער. ומה לגבי תרופות?

עוד בשנים שרק התחילו לחקור את תופעת נשירת השיער והתחילו לפתח תרופות עבורה, פותחו כדורים ומשחות על בסיס כימי. התכשירים והכדורים נבדקו ונמצאו כיעילים לטיפול בתופעה, אך בטווח הארוך נמצא כי הם פוגעים בכבד, בכליות ואף בעור. לדוגמה כדור בשם "פרופסיה", אשר מדכא את ההורמון הגברי (DHT) ולאחר כשנה נמצא כפוגע בכבד, בכליות, במטבוליזם, באון הגברי ואף גורם למתח נפשי המוביל להאצה של הנשירה. אם כך...

מה מיוחד בטיפול שאני מציעה לכם?

החידוש שלנו הוא שילוב בין שלוש שיטות, מה הוא טיפול 3 השיטות המיוחד שלנו?

השיטה הראשונה היא החדרת חומרים מזינים ותרכובות צמחים טיבעיות המותאמת אישית לאבחון שלכם

השיטה השניה היא שיפור זרימת הדם לרקמות החיבור וניקיון הקרקפת,

ולבסוף השיטה השלילשית מזותרפיה... בחיבור בין שלושת השיטות הללו אנחנו עובדים נכון ומגיעים לתוצאות הרצויות. כלומר?

אנחנו יכולים לעבוד על קרקפת בריאה יותר ולהביא תוצאות גבוהות שנשמרות לטווח הרחוק בתחזוק בייתי מינימלי. בקיצור...

על מנת למצוא פתרון לבעיית ההתקרחות יש לבצע בדיקת מצב הקרקפת ובדיקת דם ביוגנוסטיקה, במכשיר האבחון  המתקדם ביותר בעולם G.D.  המכשיר מאפשר לנו, בכמה דקות, לבדוק את כל מערכות הגוף ברמת דיוק של 99% . המכשור ללא קרינה וברישיון משרד הבריאות. במכשור ניתן לזהות אלרגנים שונים, מתכות, דלקות, חיידקים, רעלים, מצב אנרגטי של הגוף ותהליכים כרוניים בגוף אשר לרוב מופיעים בראייה תקינה ולפעמים ללא כל מידע ממשי אשר מזוהים כתהליכים תת קליניים. בכך אוכל למצוא בקלות וביעילות את שורש הבעיה ומקורה ולהעניק לכם טיפול מדויק ונכון המשלב שינוי אורח חיים, אשר נבנה מהמלצות תזונה, נטילה לזמן קצוב של ויטמינים והתאמת פורמולות צמחים נטורופתיות. המכשור המתקדם אף מבצע טיפולי תדרים פיזיקליים המטפל בכל תא או איבר מסויים בתדר המיועד לו.

אנו היום יכולים כבר לזהות הרבה מידע ולפעמים רבות שלחנו מטופלים לרופאים האישיים שלהם והם היו פעורי פה.

אז היום אם את או אתה סובלת מחוסר נוחות, חולשה, מתוחה או חשה כל כאב אחר ואת רוצה לנסות להבין את המקור אז מוזמנת להגיע אלינו ולקבל שירות מקצועימתי נכון לעשות טיפולים של הדמיית או השתלת שיער?

הדמיית שיער - מתבצעת בעיקר בגברים, כאשר השורשים כבר רדומים מעל 25 שנה או שעברו מחלות קשות. מתאים לאנשים בעלי עור אחיד ומסופרים קצוץ. זהו מעין איפור קבוע לשיער הראש. הדמיית שיער יכולה להעניק מראה שעיר לקרקפת אשר התקרחה כבר כמעט לחלוטין, היא נועדה לתת מראה של תספורת קצרה במעין קעקוע המתבצע על עור הקרקפת. אבל חשוב להבין שההדמיית שיער נמרחת ודוהה וצריך לתחזק את הטיפול כל 8 חודשים עד שנה. ההדמיה בחלק מהמקרים משנה את הצבע לכחול ירקרק. לבעלי שיער דליל מומלץ היום טיפולים אחרים מהסיבה שהדמייה פוגעת בשורשים והמאיצה את תהליך ההתקרחות. 

הדמיית השיער מתאימה למטופלים אשר מצב השורשים או המצב הבריאותי אינו מאפשר טיפול של שיקום השיער וסיוע בצמיחה מחודשת. 

לכן מומלץ להגיע לפני הכל לבדיקה ולייעוץ להתאמה והבנה מה מתאים לכל מטופל.השתלת שיער - תהליך של השתלת שיער לאנשים הסובלים באופן כרוני מנשירה, הוא תהליך מוכר ומקובל בעולם כולו.

בישראל פונים מדי שנה אלפי אנשים, גברים ונשים, לקליניקות ולמרפאות פרטיות כדי לעבור תהליך של השתלת שיער. וגם עלייה ניכרת בהשתלות בטורקיה ומדינות נוספות בהשתלות ידניות אשר שוברות כ-30% מהשתלים ומבוצעת ע"י טכניים ו או בנוחות רופא בעבודה הנחשבת הכי מקצועית בעולם אך במקרים של ריאקציה בעור יכולה לגרום נזק לעור ולחוסר קליטת שורשים.

בהשתלה, לאחר זמן מה, השיער אינו נראה טבעי, העור נראה מקומט שלא נדבר על הפגיעה בשורשים הרדומים בצמוד לאזור המושתל ובכך לא ניתן לשקם את השיער מחדש. ובכל זאת, גם בהשתלות, יש היום כבר בשורה חדשה...

כיום ניתן לבצע השתלת שיער בטכנטלוגיה מתקדמת בסיוע רובוט בשיטה ייחודית בבחירת השתלים ע"י טכנולוגיה ייחודית מתקדמת הוצאתם בסקשן מיוחד אשר מפחית את הכאב והיחידי שמצליח לזהות זקיקי שיער המחולקים ל 1 עד 4 זקיקים אשר הבריא ביותר הוא כמובן 4 זקיקים בשורש אחד. וההוצעה מדוייקת ושלמה, התפצלו ל4 שיערות הבריאות ביותר שהרובוט והרופא ידעו להחדיר באינפלנטר הרובוטי המתקדם בעולם לעומת אינפלנטר רגיל שנדחף לעור באופן ידני הרובוט מבצע בהחדרה ננו כרורגית-אלקטרונית מדוייקת, צפופה ומופחתת כאב, והכי חשוב שלא ניתן לבצע טעויות אנוש כמו שמבוצעות במקרים בהם פועלים בכלים ידניים. וזאת בחצי הזמן מהשתלה ידנית מכל סוג. התוצאות של ההשתלה בסיוע הרובוט הם הגבוהות ביותר בעולם. וגם הרופא עם היד המקצועית ביותר לא יגיע לכזאת אחידות ושלמות. התוצאות הם טבעיות וצפופות במינימום פגיעה בעור ומקסימום קליטת שורשים מושתלים, בכאב מופחת בחצי מהזמן. והכי חשוב מבוצע בארץ ע"י רופא ולא ע"י טכנאי כמו בטורקיה המתבצע בהוצאה והחדרה ידנית אשר פוגעת בחלק מהזקיקים. מעוניינים בהשתלה?


בקליניקה שלנו מתבצעת השתלת שיער בטכנולוגיה מתקדמת הינה במקסימום קליטת שורשים ומינימום נזק פציעתי לעור ובמחיר שפוי כמעט כמו הסיבוב לטורקיה לבצע השתלת שיער ידנית. 


הצורך לעבור טיפול של השתלת שיער הוא אינדיבידואלי לגמרי, והוא קשור לרצונו של האדם לטפל מיידית. אבל...

לרוב הקרחת בשיער אינה מוחלטת ומומלץ תמיד לעבור טיפול מקדים לנסות בזמן קצר לשקם כמה שיותר זקיקי שיער ובכך לבצע השתלת שיער באזור המדויק אשר ישתלב עם השיער ויגרום למינימום נזק פוסט תראומטי ליד האזור המושתל וכמובן בטיפול מקדים ניתן גם לשפר ולעבות את זקיקי השיער של האזור התורם ובכך ההשתלה תקלט הרבה יותר טוב.

מומלץ לבעלי עור רגיש ,שומני ושערות דקות ופלומתיות לבצע טיפול  הכנה לפני ההשתלה .

בקליניקה שלנו מטפלים בבעיה של נשירה, התקרחות והצמחת שיער באמצעות שילוב של שלוש שיטות טיפול שונות, שאינן מצריכות ניתוח חודרני לקרקפת ונזק בלתי הפיך הטיפול לקרקפת בנוי על הזרקת פורמולות טבעיות בהתאמה אישית ובכך להקטין את הסיכויי לריאקציה מחומרים נוספים אשר נמצאים במוצרי מדף, הם כבר לא כל כך טבעיים בסוף. 

בשילוב שינוי אורח חיים מותאם בסריקה מקיפה של כל מערכות הגוף הטיפול נקודתי ודורש התמדה על תזונה אשר תומלץ לו. חברים מומלץ להגיע מוקדם זה חוסך הרבה כאבי ראש, זמן וכסף.

הפעם לנשים בלבד...

ניתן היום לבצע השתלה שיער ניאו כרורגית המתקדמת בעולם ללא גלד וללא חבישה שהשיער המושתל עבה ובריא ונשאר כ-8 שנים. השתלה זו מתאימה רק לנשים ולא ניתן לצבוע את השיער.

השיער המושתל עשוי מחוטי מקארטין אשר מתנהג באופן טבעי לכל דבר בתחזוק היומיומי, כמובן שהוא אינו צומח והשילוב בין הצבע לאורך השיער נתון בהחלטת המטופל והרופא המבצע. אך נשים לרוב מגיעות שהשורשים בשיערם עדיין חיים גם אם השיער דליל מאוד מומלץ לבצע טיפול מקיף בשיער ולמערכות הגוף.

את ההשתלה חשוב לבצע לאחר חיטוי הקרקפת בטיפול טבעי וכן ההשתלה חייבת להיות אך ורק במקום בוא השורשים כבר אינם חיים ולא ניתנים עוד לשיקום. לסיכום...

סובלים מנשירה, התקרחות, דלילות?

בואו אלי לאבחון ממוחשב מהמתקדמים בעולם בסריקת מערכות הגוף וטיפול בתדרים. בעזרת המכשיר אני אעניק לכם אינפורמציה מדויקת על כל המערכות והפרמטרים בגוף, אני אוכל לזהות את שורש הבעיה ואת הגורמים המאיצים את הגנטיקה ולהתאים טיפול ממוקד ומותאם אישית

עלות האבחון היא זניחה - 200 ש"ח בלבד - אשר מוחזרים אליכם חזרה בעת ביצוע הטיפול המתאים בקליניקה שלי... יש לכם שאלות נוספות? 


לקביעת התור
התקשרו עכשיו! או מלאי את הטופס המצורף ואנו נקבע את התור לנוחיותך.

  ד"ר ענת אלקין, הייר סולושן

טלפון לקביעת התור: *5354

tor@niroleen.com

כתובת :

סניף ת"א - יגאל אלון 157, ת"א -  בית פנינת האילון כניסה ב' קומת קרקע.

סניף בשרון - רפפורט 3, קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ רופאים מומחים, קומה 11.

סניף צפון - התבור 9 אורות הירוקה, אור עקיבא.

סניף דרום-  שדרות ירושלים 18 אשדוד,  קומה 5 כניסה מימין בניין k-tawers

נא להכניס את האותיות של מילת הביטחון למטה - בסדר הנכון - כפי שהן כתובות באנגלית

  

אנא מלאו את כל הפרטים. שימו לב לקוד האבטחה: האותיות באנגלית

מייד עם השליחה, אנו נפעל לייצירת התור בשבילך. בתוך 24 שעות (בימי חול), אנו נחזור אלייך עם 3 אופציות שונות לבחירה במועדים הקרובים בהתאם לבקשתך... תודה מקרב לב על האפשרות שאת נותנת לנו לשרת אותך :) אערך מוסף בשבילך... א

 אל תתפשרי על טיפוח העור שלך. מחפשת טיפולי אסתטיקה? דוקטור ענת אלקין מנהלת  קליניקה לשיקום השיער מומלצת באתר בזכות עמידה בסטנדרטים הגבוהים.1

טיפול ביתי בפפטידים ותמציות להצערת העור - הטיפול בהצערת העור בעזרת פפטידים הוא יעיל ונלחם ישירות בהליך ההזדקנות. לכן מומלץ להשתמש בבית בתכשירים עשירים בתערובות פפטידים ו-ויטמינים חיוניים שתפקידם להגביר את קצב יצור הקולגן בתאים, לרכך את העור ולהחזיר לו את הגמישות הטבעית. תכשירים אלו פועלים מידית להחלקת הקמטים ביסודיות ואפילו מונעות את היווצרותם מחדש. בזמן הטיפול עור הפנים נרגע, התמציות בתכשירים הופכות את הטיפול הקוסמטי ליום כיף של עור הפנים

חשוב לציין כי שילוב בין הטיפול בקליניקה והמשך הטיפול בבית עם חומרים פעילים להצערת העור הוא נחוץ להתמודדות בתהליך ההזדקנות, אם נטפל באופן שוטף בעור הפנים נראה תוצאות מהירות יותר בדרך להצערת הפנים

טיפול לכהויות, נפיחויות וקמטים בקונטור העין - בתחום הקוסמטיקה ידוע לכל שהאזור סביב העניים הוא הרגיש והעדין ביותר בפנים. סיבות כמו ריבוי כלי דם, נזקי מזג האוויר, תנועות הפנים בחיי היום יום ומחסור בשינה גורמים לקמטים, נפיחויות וכהויות סביב העיניים... אמנם

כיום, הטיפולים בכל אלו הם לא חלום מופרך, נסו קרם עיניים מבוסס מחקרים קליניים שיתנו לך את הפתרון המתאים ביותר להעלמת הקמטים הכהויות והנפיחות סביב העניים


 איך לחיות טוב יותר? קוסמטיקה, תזונה ומה  וכל מה שבניהם לפי מגזין מנטה בסרטון הדרכה לחיים טובים


?למה חשוב לך לדעת מי מטפל בעור שלך

מחפשת קוסמטיקאית מקצועית? מעוניינת לשלב ביחד עם טיפולי ה- אסתטיקה הרפואית גם טיפול קוסמטי מקצועי? א

כדאי שתדעי! בישראל של היום, אין פיקוח מבוקר על נשות המקצוע, הפועלות. פלונית יכולה להתמחות בהסרת גבות, להציע לך את עצמה כבעלת ידע ולבצע בך טיפולים שאינם בסמכותה בכלל. חשוב מאוד! כשאתם בוחרים לטפח את העור אצל אשת מקצוע בדקו באיזה מוסד למדה, מה ההסמכות שקיבלה מהמוסד, כמה שנים היא מטפלת בפועל ומה אומרים עליה המטופלים שלה... כשהתשובות משביעות רצון, אין ספק... זו תהיה הבחירה הטובה ביותר לטפח ולשמור על בריאותו ויופיו של העור לשנים רבות

כמו כן, בכל שלב אתם מוזמנים לבקר בדף הבית ולהחשף אל עולם הבריאות במלואו. מצאו את הדרך לחיות ברווחה גופנית נפשית וחברתית מושלמת


רוצה שנקבע בשבילך את התור לדוקטור ענת אלקין? זמנך יקר? נשמח לעשות את הפרוצדורה בשבילך. מלאי את הפרטים ואנו נקבע את התור בשבילך

ליצירת קשר טלפוני ולקביעת התור דרך מרכז התורים: א

טלפון : *5354 
amirbtz@gmail.com
כתובת:

סניף ת"א - יגאל אלון 157, ת"א -  בית פנינת האילון כניסה ב' קומת קרקע.

סניף בשרון - רפפורט 3, קניון כפר סבא הירוקה, שר"פ רופאים מומחים, קומה 11.

סניף צפון - התבור 9 אורות הירוקה, אור עקיבא.

סניף דרום -  שדרות ירושליים 18 אשדוד,  קומה 5 כניסה מימין בניין k-tawers

נא להכניס את האותיות של מילת הביטחון למטה - בסדר הנכון - כפי שהן כתובות באנגלית