אסתטיקה רפואית - ד"ר איגור דובקין


מחפשים אסתטיקה רפואית? בוטוקס, מילוי קמטים, מזותרפיה ועוד... הכירו את ד"ר איגור דובקין כירורג כללי בעל נסיון רב שנים והשתלמויות מקצועיות ברפואה אסתטית. קבלו את כל הידע הנדרש וקבעו תור לייעוץ חינם בקליק אחד


 שלום, שמי  ד״ר דובקין רופא כירורג משנת 1982

מומחה בכירורגיה כללית (קופת חולים מאוחדת, בת חולים "הלל יפה", חדרה ) 

רופא אסתטיקאי מוסמך (קורס ברפואה אסתטית במסגרת אוניברסיטת בר-אילן), ניסיון ברפואה אסתטית משנת 2000.

השתתפות והתעדכנות שנתית בכנסים בין לאומיים Master Class וקורסים בינלאומיים

השאיפה לשלמות ויופי משותפת לרבים, נשים וגברים כאחד.

לשיפור הפער שבין הרצוי למצוי, נכנסת הרפואה האסתטית עם מגוון הטיפולים והניתוחיםהמאפשרים לנו להגיע קרוב מאי פעם, למודל היופי הנכסף ולשמירתו לאורך זמן.

"ביוטיפיקציה" – מושג שחודר יותר ויותרלאירופה ולארה"ב, אשר מתייחס לשיפור המראה החיצוני גם אם הוא משביע רצון. הצטרפו אליי לסיור בעולם המופלא והקסום של הרפואההאסטטית אשר אני, אגלה לכם בקליניקות שלי.

 


מחפשים אסתטיקה רפואית? כל הטיפולים שתוכלו לקבל בקליניקה של ד"ר איגור דובקין... א

מילוי קמטים - "מתיחת פנים בזריקה״

בשנים האחרונות הופיעה בזירת האסתטיקה הרפואית כוכבת חדשה. כוכבת זו אמנם לא נולדה אתמול, אך בשנים האחרונות היא זוכה למעמד של תהילה ממש. הכוכבת הגדולה של הזירה כיום היא טכניקת ההזרקה של חומרים שונים למילוי קמטים.

כל חומרי המילוי כיום הם על בסיס חומצה היאלורונית. במקרים רבים מילוי בטיפולי אסתטיקה רפואית מהווה חלופה לניתוח פלסטי. ניתן לטשטש קמטים דקים, אפשר למלא מקומות שקועים בהם עור הפנים איבד את שכבת השומן שמתחתיו ובמקרים רבים ניתן לנטרל או לטשטש שקעים מתחת לעיניים.בוטוקס - מה צריך לדעת לגבי בוטוקס בטיפולי אסתטיקה רפואית?

"בוטוקס" הוא בעצם בוטוליניום טוקסין בשמו הרפואי. בוטוקס הינו חלבון המופק מהחיידק קלוסטרידום בוטולינום, ובתהליך מורכב הרעלן הופך למתאים לשימוש רפואי. החלבון אשר מופק מהרעלן היה עד כה נפוץ בשימושים רפואיים (לטיפולים בעיוותי שרירים למשל).

הטוקסין חודר לרווח הקיים בין העצב לשריר ומונע מהעצב לכווץ את השריר, לפיכך נותרים השריר והעצב שלמים אך אדישים לפקודת התכווצות השריר. ההשפעה היא מקומית בלבד וחולפת לאחר מספר חודשים.

תתפלאו לדעת: את החומר הפעיל בבוטוקס אפשר למצוא גם בקופסאות שימורים מקולקלות (ההבדל הוא שבבוטוקס בטיפולי האסתטיקה הרפואית עובר החומר הזה זיקוק ודילול כימיים) כך שמי מכם שתכנן לפתוח קופסה ולהזריק את תוכנה ישירות לפנים - היינו ממליצים בינתיים לוותר על הרעיון

עד לא מזמן הזריקו בוטוקס רק לאנשים שסבלו מעיוותים בשרירי הפנים, אך כאשר הסתבר שבוטוקס טוב גם לשיתוק השרירים שגורמים לנו לקמטי הבעה- החלו להזריק אותו גם לצרכים קוסמטיים ומאז נחשבות הזרקות הבוטוקס לאחד מהטיפולים היותר פופולריים בתחום העלמת קמטי ההבעה.

הטיפול מתבצע רק לאחר בדיקה מקיפה של אופי הקמטים ומיקומם, גודל השרירים הגורמים לקמטים וצורת פעולתם של שרירים אלו. הבדיקה חשובה על מנת לקבוע את המיקום המדויק ואת הכמות המדויקת של החומר שיוזרק, כדי לקבל תוצאה אופטימלית ללא סיבוכים. לאחר סימון נקודות ההזרקה, מתבצעת הזרקת החומר בכמויות מיקרוסקופיות באמצעות מזרק מיוחד ומחט דקיקה.

שרירי המימיקה עלולים ליצור קמטים במחצית העליונה של הפנים וקמטים אלו מכונים קמטי הבעה. הבעות פנים כמו:פליאה - הרמת גבות - יוצרות קמטים רוחביים במצח


כעס - כיווץ גבות - יוצר קמטים אורכיים ורוחביים בין הגבות


חיוך - כיווץ עפעפיים -יוצר קמטים בצידי העיניים ("מניפה").


העלמת הקמטים מושגת על ידי שיתוק או החלשה של השרירים הללו, כמעט ללא השפעה על המימיקה הטבעית.

בוטוקס מזריקים לקמטים בין העיניים, בצידי העיניים, במצח ובשפה העליונה. חשוב שהבוטוקס יוזרק במיומנות כדי למנוע תופעה של פנים שהן "נטולות הבעה" (היות והבוטוקס משתק זמנית את השריר במקום אליו הוזרק).

האפקט של החומר מחזיק במשך 4-5 חודשים, ואחרי תקופה זו נדרש טיפול חוזר.

הזרקת בוטוקס אינה כואבת, קיים כאב קל בעת ההזרקה בלבד. ישנם רופאים שדואגים לאלחש את מקום ההזרקה מראש.חוטים - היום קיים מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה רפואית באמצעות חוטים, אבל חשוב להכיר גם במגבלות של טיפולים אלה. מספר רב של מטופלות ומטופלים חושבים שחוטים מהווים תחליף לניתוח פלסטי, וזה לא נכון.

בניתוח פלסטי מורידים חלק מעור הפנים שהוא רפוי, אבל לא ניתן לעשות פעולה דומה באמצעות החוטים. במקרים רבים מגיעים מטופלים אשר טיפול בחוטים לא יאפשר להם להגיע לתוצאה הרצויה.

יחד עם זאת, לעיתים קרובות ניתן לשלב בין טיפול חוטים ומילואים על מנת להגיע לתוצאות יוצאות מן הכלל.

קיימים כמה סוגים של חוטים. רובם היום הם חוטים זמניים אשר נמסים. לדוגמה חוטים חלקים מתאימים למטופלים בגיל יחסית צעיר (עד 40-45) והמטרה של חוטים אלה היא לגרום לייצור יתר של קולגן סביבם ולבנית שכבה הגורמת למיצוק העור.

חוטים משוננים או עם קרסים או זיזים – מטרתם להחזיק את העור על הזיזים או הקרסים וגם לגרום לייצור קולגן ורקמה צלקתית סביב החוטים, דבר אשר מאפשר להחזיק את העור מורם לתקופה של שנה וחצי עד שנתיים.

הפעולה עצמה מתבצעת בהרדמה מקומית, ואת התוצאה הסופית ניתן לראות לאחר כחודש וחצי – חודשיים.


מזוטרפיה - זו שיטה המאפשרת להשיב לעור הפנים את הגמישות ולמלא את עור הפנים במים אשר אובדים עם הגיל. מזוטרפיה הופכת את העור לזוהר, מוצק וצעיר יותר. בשילוב עם פעולות נוספות כמו מילוי, חוטים ובוטוקס ניתן לעשות פלאים.

 איך מתבצעת פעולת הפזוטרפיה? מדובר בהזרקות שמבוצעות באמצעות מחט דקה או קנולה, והן מכניסות לעור תמיסה שמבוססת על חומצה היאלורונית משופרת, ויטמינים, מיקרואלמנטים, אנטיאוקסידנטים וקואנזימים. 


פילינג - תהליך הזדקנות העור מתחיל מרגע לידתנו. שלא כמערכות גוף אחרות המגיעות לבשלות בגיל מבוגר יותר, עורו של תינוק נחשב בדרך כלל כהתגשמות האידיאל של עור יפה, לא לחינם משתמשים בביטוי: חלק כעור תינוק.

בתהליך ההזדקנות חלים בעור שינויים רבים, למשל העור הופך יבש יותר, סיבי הקולגן והאלסטין מתמעטים והמבנה שלהם ניזוק וכתוצאה מכך העור מאבד את גמישותו, ומופיעים בו קמטוטים, קמטים וקפלים. באמצעות קילופי עור רפואיים (פילינג) ניתן להשפיע על הזדקנות העור ולטפל בסימני ההזדקנות.

השפעתם המיטיבה של קילופי העור ידועה עוד מימי קליאופטרה, אשר נהגה לטבול באמבט של חלב עזים. כך ניצלה המלכה את החומצה הלקטית המצויה בחלב לחידוש והצערה של עור גופה.

קילוף עור- תהליך בו השכבות העליונות של העור מוסרות על ידי חומר כימי. כך מתאפשרת צמיחת עור חדש ללא השכבות הפגומות. בנוסף, הקילוף גורם ליצירה מחודשת של סיבי קולגן במקום אלה שניזוקו. סיבי קולגן אחראים לכך שהעור נראה לאחר הקילוף חלק וגמיש.


פילינג שטחי - מיועד בעיקר לטיפול בעור צעיר לשם ריענון, שיפור וטישטוש חלק מהפרעות הפיגמנטציה. החומרים הנמצאים בשימוש לקילוף שטחי הם חומצות אלפא –הידרוכסיות (חומצה גליקולית), חומצות בטא הידרוקסיות (חומצה סליצילית), תמיסת ג'סנר וחומצה טריכלורואצטית בריכוזים נמוכים. קילוף שטחי מבוצע במרפאתו של הרופא על ידו או תחת השגחתו, כרוך בצריבה קלה ואינו דורש הרדמה או משככי כאב. להשגת התוצאה יש צורך בסדרה טיפולית של 4-8 קילופים במרווחי זמן של 2-3 שבועות. הטיפול מלווה קילוף עור קל בלבד ולכן אינו דורש זמן החלמה משמעותי. יש לחזור על הטיפול פעם בשנה.


פילינג בינוני - הפעולה מבצעת עם חומצע TCA. המטופל אמור להישאר בביתו במשך שבוע ימים עד לקילוף סופי של הגלד הדק. בדרך כלל  מדובר בתקופה של 5-7 ימים. לאחר תקופה זו אפשר לחזור לפעילות רגילה תוך הקפדה על שימוש בקרם הגנה.


פילינג עמוק - מדובר בטיפול שמתבצע בבית חולים תחת טשטוש והשגחה במוניטור לבבי. תוצאותיו של הפילינג העמוק נפלאות, אבל תקופת התאוששות לאחר קילוף עור עמוק זהה לתקופת התאוששות לאחר ניתוח מתיחת פנים וסיבוכי תופעות הלוואי דומות לאלה שלאחר ניתוח פלסטי.


לקביעת התור
התקשרו עכשיו! או מלאו את הטופס המצורף ואנו נקבע את התור לנוחיותך. פגישת האבחון - חינם

  ד"ר איגור דובקין, אסתטיקה רפואית

נייד לקביעת תור דרך מרכז התורים :052-741-6464

tor@niroleen.com

כתובת : א

שפרינצק 3, תל אביב

כיכר המייסדים 4, נתניה

נא להכניס את האותיות של מילת הביטחון למטה - בסדר הנכון - כפי שהן כתובות באנגלית

  

אנא מלאו את כל הפרטים. שימי לב לקוד האבטחה: האותיות באנגלית

מייד עם השליחה, אנו נפעל לייצירת התור בשבילך. בתוך 24 שעות (בימי חול), אנו נחזור  עם 3 אופציות שונות לבחירה במועדים הקרובים בהתאם לבקשתך... תודה מקרב לב על האפשרות המוענקת לנו לשרת אותך :) אערך מוסף בשבילך... א

מחפשים מרפאת אסתטיקה באזור מגוריכם? ניתוחים פלסטיים, טיפולי בוטוקס, חומצה היאלורונית, חוטים מזותרפיה ועוד... הכירו את המרפאות המומלצות ביותר בשרון וקבעו תור בקליק אחד... א

 אל תתפשרי על טיפוח העור שלך. מחפשת טיפולי אסתטיקה בתל אביב? דוקטור איגור דובקין מנהל  קליניקה לרפואה אסתטית מתקדמת מומלצת באתר בזכות עמידה בסטנדרטים גבוהים.1


טיפול פפטידים ותמציות להצערת העור - הטיפול בהצערת העור בעזרת פפטידים הוא יעיל ונלחם ישירות בהליך ההזדקנות. לכן מומלץ להשתמש בבית בתכשירים עשירים בתערובות פפטידים ו-ויטמינים חיוניים שתפקידם להגביר את קצב יצור הקולגן בתאים, לרכך את העור ולהחזיר לו את הגמישות הטבעית. תכשירים אלו פועלים מידית להחלקת הקמטים ביסודיות ואפילו מונעות את היווצרותם מחדש. בזמן הטיפול עור הפנים נרגע, התמציות בתכשירים הופכות את הטיפול הקוסמטי ליום כיף של עור הפנים

חשוב לציין כי שילוב בין הטיפול בקליניקה והמשך הטיפול בבית עם חומרים פעילים להצערת העור הוא נחוץ להתמודדות בתהליך ההזדקנות, אם נטפל באופן שוטף בעור הפנים נראה תוצאות מהירות יותר בדרך להצערת הפנים

טיפול לכהויות, נפיחויות וקמטים בקונטור העין - בתחום הקוסמטיקה ידוע לכל שהאזור סביב העניים הוא הרגיש והעדין ביותר בפנים. סיבות כמו ריבוי כלי דם, נזקי מזג האוויר, תנועות הפנים בחיי היום יום ומחסור בשינה גורמים לקמטים, נפיחויות וכהויות סביב העיניים... אמנם

כיום, הטיפולים בכל אלו הם לא חלום מופרך, נסו קרם עיניים מבוסס מחקרים קליניים שיתנו לך את הפתרון המתאים ביותר להעלמת הקמטים הכהויות והנפיחות סביב העניים


 איך לחיות טוב יותר? קוסמטיקה, תזונה ומה  וכל מה שבניהם לפי מגזין מנטה בסרטון הדרכה לחיים טובים


?למה חשוב לך לדעת מי מטפל בעור שלך


מחפשת קוסמטיקאית בתל אביב? מעוניינת לשלב ביחד עם טיפולי ה- אסתטיקה גם טיפול קוסמטי מקצועי? א

כדאי שתדעי! בישראל של היום, אין פיקוח מבוקר על נשות המקצוע, הפועלות. פלונית יכולה להתמחות בהסרת גבות, להציע לך את עצמה כבעלת ידע ולבצע בך טיפולים שאינם בסמכותה בכלל. חשוב מאוד! כשאתם בוחרים לטפח את העור אצל אשת מקצוע בדקו באיזה מוסד למדה, מה ההסמכות שקיבלה מהמוסד, כמה שנים היא מטפלת בפועל ומה אומרים עליה המטופלים שלה... כשהתשובות משביעות רצון, אין ספק... זו תהיה הבחירה הטובה ביותר לטפח ולשמור על בריאותו ויופיו של העור לשנים רבות

כמו כן, בכל שלב אתם מוזמנים לבקר בדף הבית ולהחשף אל עולם הבריאות במלואו. מצאו את הדרך לחיות ברווחה גופנית נפשית וחברתית מושלמת


ד"ר איגור דובקין תמיד ישמח לעמוד לשירותך.1

תפקידי כרופא המתמחה באסתטיקה מתקדמת לתת את מגוון היישומים והפתרונות בכדי לאפשר לך לשמור ולטפח את העור למראה צעיר, רענן ומושלם...  א


רוצה שנקבע בשבילך את התור לדוקטור דובקין? זמנך יקר? נשמח לעשות את הפרוצדורה בשבילך. מלאי את הפרטים ואנו נקבע את התור בשבילך

ליצירת קשר טלפוני ולקביעת התור דרך מרכז התורים: א

נייד : 052-7416464 
tor@niroleen.com 
כתובת:א

שפרינצק 3, תל אביב

כיכר המייסדים 4, נתניה

נא להכניס את האותיות של מילת הביטחון למטה - בסדר הנכון - כפי שהן כתובות באנגלית