פלסטיקאי בכיר - ד"ר אבי וינברג


מחפשים פלסטיקאי מומחה עם ניסיון מקצועי ומעשי? הכירו את ד"ר אבי וינברג מהמובילים בארץ. מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים "ברזילי". מנתח בכיר ברשת "אסותא". ובעלים של רשת מרפאות פרטיות.  באמתחתו אלפי ניתוחי פלסטיקה אסתטית על כל גווניה. רוצים לדעת מה מייחד את מרפאותיו?

כאשר נכנסים לאחת ממרפאותיו של דר' וינברג מרגישים מיד בבית. מדוע?

השילוב בין מקצועיותו חסרת הפשרות, ניסיונו הכביר, גישתו האישית ויחסו החם מייחדים את מרפאותיו ומעניקים תחושת בטחון ושקט נפשי למטופליו הרבים. רוצים לדעת עוד?שלום שמי ד"ר אבי וינברג, פלסטיקאי מזה למעלה מ-20 שנה. את דרכי בעולם הרפואה התחלתי באוניברסיטת תל אביב ומשם פניתי אל התמחות בתחום ניתוחים פלסטיים אשר ריתק אותי ובו הנני יוצר ופועל עד היום.

במהלך שנותיי הרבות בתחום הרפואה חקרתי ולמדתי כי לשם הצלחה מרבית אין די בפעולת הניתוח עצמה אלא יש לתת תשומת לב רבה לתהליך כולו, החל משלב הייעוץ, ההחלטה, הליווי וההכוונה של כל מנותח. כחלק בלתי נפרד מתהליך הניתוח אני מקפיד ללוות באופן אישי ולתת לכל מנותח את ההכוונה האישית המרבית ואת ההרגשה הטובה ביותר לאורך התקופה כולה ובפרט לאחר הניתוח עצמו.


אין לי כל ספק כי הצלחת כל ניתוח אצל פלסטיקאי מומחה מקורה בקשר שנוצר בין המנותח ובין רופאו. כחלק מתפישתי זו העמדתי לרשות מטופלי צוות מקצועי אמין וחם אשר יעשה ככל יכולתו ללוות אותך בתהליך כולו ובכדי שתרגיש בבית מהיום הראשון. אני רוצה להזמין אותך לבקר באחת ממרפאותיי ולשוחח עימי וביחד נוכל לבנות לך את הדרך הנכונה ביותר עבורך.

שלכם,

ד"ר אבי וינברגפלסטיקאי מוביל בתחומים הבאים...


ניתוחי חזה


ניתוח הגדלת חזה (Breast augmentation) - הוא אחד הניתוחים הפלסטיים היותר מבוקשים בעולם. בארץ נשים רבות בוחרות לבצע את הניתוח הזה אצל פלסטיקאי מומחה כמובן מתוך הבנה כי מדובר בהליך רפואי פשוט יחסית וכי התוצאות בהחלט מרשימות. מדוע הוא מבוקש כל כך?

נשים מתמלאות תחושת בטחון לאחר ניתוח הגדלת חזה, הן גאות בנשיות שלהן והדימוי העצמי שלהן משתפר משמעותית. יש נשים רבות בעלות חזה בעל ממדים קטנים, כתוצאה מגנטיקה או ששדיהן התרוקנו בעקבות תקופת ההיריון וההנקה, או בעקבות ירידה במשקל. שד האישה מסמל פריון, נשיות ומוקד משיכה על ידי בני המין השני ומכאן חשיבותו בעיצוב הגוף הנשי. בימינו נשים בגיל מתבגר יותר בוחרות גם הן לעבור את הניתוח ובמידת הצורך כולל הרמת חזה. מדובר בהליך מהיר ובטוח, המשנה את עיצוב החזה וגודלו באופן שמאפשר למטופלות להרגיש טוב יותר עם גופן, מושכות ונשיות יותר. חשוב לזכור...

הניתוח להגדלת חזה חייב להתבצע על ידי רופא מקצועי מומחה בכירורגיה פלסטית. כיצד מתבצע התהליך?

במהלך ניתוח הגדלת חזה מחדירים שתלי סיליקון לתוך החזה. ישנן מס' טכניקות לביצוע הניתוח, וכן מגוון  סוגים של שתלים, בהתייעצות איתי נבחר יחד בטכניקה הניתוחית ובשתל המתאים לך ביותר. למה את יכולה לצפות מבחינת התוצאה?

הכירורגיה הפלסטית והשתלים המגוונים מאפשרים ליצור מראה של חזה טבעי ויפה. כפלסטיקאי מיומן אוכל לתקן באמצעות ההגדלה מיני פגמים כמו אסימטריה של החזה וכן מומים כשדיים צינוריים TUBEROUS BREAST. אגב...

בנשים מסוימות ניתן לבצע ניתוח הגדלת חזה באמצעות השתלת שומן FAT GRAFTING שנשאב מאזורי גוף אחרים. מפרידים אותו מהנוזלים המימיים ומהשמן שנוצר בעקבות פגיעה בחלק מהתאים בהליך השאיבה. וכיצד הוא מושתל בגופך?

את השומן מזריקים לשד לצורך עיצובו והגדלתו. ההליך יכול להתבצע עם בלון ואקום המרחיב את השד הקיים ומשפר את אחוזי הקליטה, או ללא בלון הואקום BRAVA. פתרון טוב לחלק מהנשים (עם עודפי שומן). ולעיתים חלק נספג ולא ניתן לצפות את מידת ההגדלה. במהלך הניתוח מחדירים שתלי סיליקון לחזה המטופלת. אז איך תדעי איזה טכניקה מתאימה לךביותר?

כמנתח פלסטי אני מציג בפנייך את האפשרויות המתאימות לך ביותר ויחד איתך אנחנו בוחרים באיזה שתל להשתמש ובאיזה הליך רפואי. הבחירה נעשית בהתאם לקריטריונים שונים כמו מבנה גופך, חשוב שהחזה יהיה בעל פרופורציה מתאימה לגוף, צורת החזה שלך, סוג העור וכן אורח החיים שלך. רוצה לדעת יותר?

קבעי תור לייעוץ חינם ואעבור איתך באופן מסודר ופרטני על כל הפרטים כדי שתוכלי לקבל את ההחלטה המושכלת ביותר לגבי טיב הטיפול בשבילך...


 

ניתוח הרמת חזה - הוא ניתוח אשר לעיתים משולב עם ניתוח להגדלת חזה. חשוב מאוד להתייעץ עם פלסטיקאי מומחה בבדיקה, על מנת להחליט האם הניתוח להרמת החזה לבדו יספק את התוצאות הרצויות או האם כדאי לשלב בפעולה הכירורגית הגדלת חזה על ידי שתלים. למה הניתוח מיועד?

מטרת הניתוח להרמת חזה היא להסיר את עודפי העור הצנוחים תוך כדי עיצוב מחדש של החזה, לבטל את צניחת השדיים ולעצב את החזה כחזה עומד ומלא, למראה אסתטי ולתוצאות הרצויות בעינייך. למי הוא מיועד?

נשים רבות מעוניינות לעבור ניתוח של הרמת החזה לאחר הלידה וחלק מהבקשה שלהן היא ליצור חזה יפה כמו פעם, אך שימו לב... אין זה תמיד הכיוון בנכון, מכיוון שהפרופורציות של הגוף משתנות ואצל נשים שמנות חזה גדול רק מוסיף למראה המלא והגדול. כלומר?

חשוב לעשות את ההתאמה הנכונה בין מידת החזה למידה של הגוף של המטופלת ובהתאם לעור של השד אם הוא דק או עבה, לאלמנט הזה יש חשיבות רבה בקביעת שיטת הניתוח הרצויה.


ניתוח הקטנת חזה - הינו ניתוח פלסטי להקטנת נפח ומשקל השדיים ועיצובן מחדש, הניתוח מתאים בעיקר לנשים הסובלות מחזה כבד ונפול ומתופעות המוכרות למצב זה, כמו קושי בפעילות ספורטיבית, כאבי גב וכתפיים, קושי בשמירה על היגיינה בקפל התת שדי המזיע בעיקר בחודשי הקיץ ודלקות ופטריות חוזרות. למה הוא מיועד?

מטרת הניתוח היא לעצב שד בגודל מתאים למטופלת ובצורה אסתטית ויפה תוך שמירה על פטמה תפקודית, ועל שד אסתטי, סימטרי ומעוצב. ועוד דבר חשוב...

לפציינטית אשר עברה ניתוח זה אצל פלסטיקאי מומחה, קיימת ירידה בסיכון לפתח סרטן השד. האם התוצאות הן תמידיות?

נערות צעירות העוברות ניתוח הקטנת חזה צריכות לדעת שבעתיד יתכן והשדיים יגדלו מחדש ויהיה צורך בניתוח נוסף. אני מזמין כל אחת ואחת מכן לפנות אלי לייעוץ אישי, שבו אוכל להסביר יותר על ניתוח הקטנת החזה.


ניתוח גניקוסמטיה הוא ניתוח הקטנת חזה לגבר - גניקומסטיה הינה תופעה שבה החזה הגברי גדול בצורה קבועה. מדובר במצב אינו רצוי מבחינה אסתטית ומהווה הפרעה חברתית ותדמיתית, אצל בני נוער ומבוגרים כאחד. כיצד מתבצע התהליך?

מורכבות הניתוח היא בדרגות החומרה 1 ו-2. בניתוח עושים חתך לאורך הקוטב התחתון של העטרה, דרכו כורתים את רקמת השד הקשה ומשלימים בשאיבת שומן שהיא בדרך כלל סביב גוש הרקמה הבלוטית.

בדרגה השלישית יש עודפי עור וכדי להגיע לתוצאה אופטימאלית יש לכרות את עודפי העור. בגניקומסטיה שאינה אמיתית כלומר ללא רקמת שד משמעותית, שאיבת שומן כפעולה כירורגית יחידה נותנת תוצאות. עד כמה הניתוח הזה משמעותי?

 מאות מכתבי תודה של מטופלים גבריים מלמדים אותנו כי בעיית השדיים המוגדלים אצל גברים הינה בעיה אסתטית המניבה בעיות תדמית קשות – אך ניתנת לטיפול ותיקון. הסבל הנגרם למטופל בשלבי ההתמודדות עם החזה הגברי קשות פי כמה מהליך הניתוח וההחלמה. במילים אחרות...

התגברו על הבושה ופנו עוד היום אל מרפאותיי לקביעת פגישת ייעוץ והדמיה לא מחייבת, אשר במהלכה תוכלו להבין לעומק את הפתרונות הניתנים לבעיית החזה הגברי.


עיצוב הגוף

ניתוח מתיחת בטן - או בשמו השני ניתוח לתיקון של בטן צנוחה, נחשב לאחד מהניתוחים הפלסטיים הפופלאריים ביותר. הניתוח עצמו נחשב לפשוט באופן יחסי ולבעל תקופת החלמה מהירה. למי הוא מיועד?

ברוב המקרים מטופלים נאלצים לבצע ניתוח למתיחת הבטן לאחר תהליך שבו הם רזו בצורה משמעותית, בעיקר לאחר לידה, דיאטה וכו'. למעשה בכל מקרה בו עור הבטן שלנו מדולדל וקיימים עודפי עור ושומן, מומלץ לבצע ניתוח. מתי זה זמו טוב לבצע ניתוח שכזה?

ניתוח זה מתאים בעיקר לאנשים אשר משקל גופם קבוע וסיימו את תהליך ההרזיה והחיטוב והם מעוניינים לבצע הסרה של עודפי עור ושומן שנשארו להם באיזור הבטן. כמו כן ניתוח זה יכול להתאים גם לנשים לאחר לידה, במקרים בהם נותרה בטן צנוחה. חשוב לזכור כי הניתוח נחשב לאפשרות אחרונה וחשוב למצות את כל הדרכים האחרות בטרם פנייה להליך זה. שיטות נוספות שעוזרות למתיחת הבטן יכולות להיות בין השאר פעילות ספורטיבית. כלומר?

זהו למעשה ניתוח פלסטי אשר מאפשר עיצוב הגוף וחיטוב הגוף שלנו, במידה ופעילות ספורטיבית איננה מספקת את התוצאה הרצויה ואולטימטיבית עבורנו.

אם את או אתה מעוניינים בניתוח מתיחת בטן, קבעו  איתי פגישת ייעוץ ונבחן האם הטיפול נכון בשבילכם.

שאיבת שומן (Liposuction) - הינה הליך ניתוחי שמטפל בשומן שבין השריר והעור. שאיבת השומן הינה כלי משמעותי בהליכי עיצוב הגוף אך אין היא מטפלת בהשמנת יתר ואינה כלי להורדה במשקל. חשוב לדעת...

כדי להגיע לתוצאה טובה של שאיבת שומן, העור מעל האזור הנשאב צריך להיות באיכות מתאימה אלסטי יותר, עדיף בגיל צעיר, ללא סיפור של שינויי משקל. שאיבת שומן כפרוצדורה יחידה, מטרתה עיצוב הגוף לפציינטים שהפיזור השומני שלהם גנטית בעייתי. כדאי עוד לדעת ששאיבה אינה פתרון ל"צלוליט"


שאיבת שומן בידיים

אצל אנשים רבים מצטברות שכבות של שומן בידיים, בעיקר בחלק העליון של הזרועות. קשה מאד לחטב את האזורים הללו בעזרת התעמלות וכדומה, ולכן הרבה אנשים מתייאשים מראש מן המראה המדולדל של הזרועות. אך אין צורך להתייאש...

תוכלו לבצע אצלי שאיבת שומן בידיים וליהנות מטיפול מהיר יחסית, שלאחריו הידיים ייראו חטובות ויפות. שאיבת שומן בידיים מתבצעת בהרדמה מקומית. דרך צינור המוחדר אל היד נשאבים השומנים המיותרים, ונוצר מראה של יד חטובה


שאיבת שומן בבטן

 ניתוח שאיבת שומן בבטן הוא הנפוץ ביותר, משום שאצל מרבית האנשים זהו האזור העיקרי שבו מצטברים שומנים עודפים. חשוב לדעת כי שאיבת שומן מהבטן היא עניין מורכב אשר טומן בחובו גם סיכונים ולכן אסור לבצע תהליך שכזה במקום שאינו פלסטיקאי מסומך או מנוסה

חשוב לדעת, שתהליך של שאיבת שומן בבטן אינו תורם להרזיה, אלא רק לחיטוב. מדוע?

הסיבה היא שכאשר הגוף מאבד כמויות של שומן באופן פתאומי, הוא דואג לפצות את עצמו. לכן לאחר הטיפול תיתכן עייפות רבה, רעב מוגבר וכדומה, מכיוון שהגוף דואג לצבור בחזרה את השומנים שאבד. אולם למרות זאת, שאיבת שומן מהבטן אצל פלסטיקאי מומחה, תורמת לחיטוב של הגוף ולמראה החיצוני, אשר נעשה יפה יותר וחטוב יותר לאחר הטיפול, גם אם המשקל הכללי של הגוף לא ישתנה.


שאיבת שומן מהסנטר

שאיבת שומן מהסנטר נועדה לטפל במראה של "סנטר כפול" שאינו אסתטי.  תקבלו אצלי בקלות ובמהירות סנטר מחוטב ונאה! למי זה מתאים?

אצל אנשים רבים ישנה הצטברות של שומן באזור הסנטר והצוואר, אשר גורמת למראה של סנטר כפול. ניתן לפתור את הבעיה הזו, באמצעות תהליך של שאיבת שומן מהסנטר אצל פלסטיקאי מומחה. מדובר בניתוח פשוט, בהרדמה מקומית, שבו מחדירים צינור מתחת לעור הסנטר ושואבים את השומן שהצטבר במקום...


שאיבת שומן בירכיים

נשים רבות סובלות ממצב של הצטברות שומן בירכיים. לעיתים בשל מבנה גוף, או מצבים אחרים, השומן בירכיים לא יורד גם לא בפעילות גופנית או בתזונה מאוזנת והדרך היחידה להוריד אותו היא בעזרת ניתוח שאיבת שומן. רוב מי שעובר שאיבת שומן בירכיים הן נשים, גם בשל אופי צבירת השומן הנשי, ומסיבת שונות. בשנים האחרונים, עוברים גם גברים ניתוח שאיבת שומן בירכיים.


 

ניתוח מתיחת זרועות לעיצוב הזרוע - ניתוח מתיחת זרועות הנו הליך אשר בא למתוח את העור המתדלדל של הזרוע בחלק האחורי אצל נשים. עד לאחרונה הניתוח הותיר צלקת מאוד גדולה מהמרפק ועד בית השחי לכן נשים העדיפו להשאר עם עור מדולדל מאשר עם צלקת ארוכה ובולטת. אז מה השתנה?

בשנות ה-70, בעת טיפול בבלוטות זיעה בבית השחי, התגלה שכאשר כורתים את האזור השעיר בבית השחי ותופרים את השוליים, המתיחה גורמת לזרוע להראות מתוחה ויפה וההצטלקות אינה מכערת את מראה הזרוע. כיצד מבצע כיום פלסטיקאי מומחה את הניתוח?

במהלך הניתוח אני שואב שומן, כורתים חלק גדול של העור ומותחים אותו לכיוון בית השחי. הניתוח נמשך עד שעתיים ונעשה בהרדמה מלאה. כ 15% מכלל של ניתוחי מתיחת הזרוע אינם מגיעים לתוצאה מספיק אסתטית ונידרש ניתוח נוסף כדי לייפות את המצב. הליך זה קורה כאשר הצלקת נראית במעט מהצדדים כשהכיווץ משתחרר. במקרה כזה חוזרים לניתוח ומכווצים את הצלקת. ניתוח זרועות חוזר נעשה ברב המקרים בהרדמה מקומית.ניתוח עכוזים - בשנים האחרונות החל גל חדש של ניתוחים מעצבי עכוזים. למרבה הפלא, האחראית להגברת המודעות לעכוזים מעוצבים ומחוטבים הינה ג'ניפר לופז, אשר העכוזים המפורסמים שלה יצרו את המודעות לחשיבות העכוזים בעיצוב הגוף הנשי. כיצד מתבצע עיצוב העכוז?

את עיצוב העכוזים ניתן להשיג אצל פלסטיקאי מומחה על ידי שאיבות שומן והזרקות שומן, או לחילופין באמצעות ניתוחים להגדלת עכוזים. הגדלת העכוזים נעשית דרך חתך באורך של כשישה ס"מ בשנץ בין העכוזים, דרכו מחדירים שתלים לשני צידי הישבן. את השתל ניתן למקם מתחת לשריר, בתוך השריר, מתחת למעטפת השריר, או מעל השריר. אמנם יש טכניקה שהיא המוכחת ביותר ומועדפת עלי בטיפולים...

הטכניקות של החדרת השתל בתוך השריר ומתחת למעטפת השריר מוכחות ככאלה המשיגות תוצאות אסתטיות יפות ופחות סיבוכים. ישנם שני סוגי שתלים אשר בהם אני משתמש בניתוח לעיצוב עכוזים. השתל הראשון הינו מעטפת קשיחה אשר בתוכה יש חומר ג'ל סיליקון דחוס, או אלסטומר, סיליקון שהוא קשה יותר ויש צורך בחתך ארוך יותר כדי להחדירו. ואיזה שתל יתאים לך ביותר?

כבר בפגישת הייעוץ הראשונה תוכלו לדעת מהי הטכניקה המתאימה ביותר לכם, ולתוצאות המבוקשות מניתוח עיצוב העכוזים.


לקביעת התור
התקשרי עכשיו! או מלאי את הטופס המצורף ואנו נקבע את התור לנוחיותך. פגישת האבחון - חינם

  ד"ר אבי וינברג, פלסטיקאי מומחה

נייד לקביעת תור דרך מרכז התורים :052-741-6464

tor@niroleen.com

קליניקה בתל אביב, רחוב בלוך 39

קליניקה בירושלים - קניון מלחה קומה 4 חדר מס' 9

נא להכניס את האותיות של מילת הביטחון למטה - בסדר הנכון - כפי שהן כתובות באנגלית

  

אנא מלאי את כל הפרטים. שימי לב לקוד האבטחה: האותיות באנגלית

מייד עם השליחה, אנו נפעל לייצירת התור בשבילך. בתוך 24 שעות (בימי חול), אנו נחזור אלייך עם 3 אופציות שונות לבחירה במועדים הקרובים בהתאם לבקשתך... תודה מקרב לב על האפשרות שאת נותנת לנו לשרת אותך :) אניתוחי פנים בקליניקה שלי...


ניתוח אף (Rhinoplasty) -  הוא אחד מהניתוחים הפופולאריים ביותר בכירורגיה הפלסטית. מידי שנה מבוצעים בארץ אלפי הליכים של ניתוחי אף על נשים ועל גברים, המאפשרים לרבים להנות מאף אסתטי ונעים יותר למראה.

ניתוחי אף אינם ניתוחים מסוכנים או מסובכים במיוחד, אבל חשוב מאוד לעשות אותם על ידי מומחה ותחת ידו של רופא – פלסטיקאי או א.א.ג. בעל תואר מומחה של משרד הבריאות החבר באיגוד המנתחים הפלסטיים, כדי להבטיח שההכנה, ניתוח האף וההחלמה יתנהלו באופן הנכון ביותר. בשל מיקומו 'האסטרטגי' במרכז הפנים - האף הוא לא איבר שאפשר להתעלם ממנו ומי שסובל מאף בעייתי יכול לסבול במרוצת השנים מדחייה ולעג ומפגיעה בדימוי העצמי. למה?

האף הוא המוקד של הפנים ולכן המראה שלו כל כך חשוב. אף תופס מיד את תשומת הלב של האנשים ויש הרבה דרכים לעשות את האף המושלם. ודבר חשוב...

כשמדובר בנער או נערה חשוב שההורים וגורם מקצועי ילוו את התהליך אצל הפלסטיקאי – בגרות נפשית כמו גם רגשית הוא עניין קריטי על מנת לאפשר לי  להבין את סיבת ההגעה ולתאם ציפיות בהתאם.ניתוח הצמדת אוזניים בולטות - הינו ניתוח פלסטי שכיח המבוצע רבות בשנים האחרונות. מדובר בניתוח המתבצע אצל פלסטיקאי מומחה ומטרתו אסתטית בלבד ואין מדובר בניתוח כואב. אי הנוחות הקלה המופיעה בעקבות ניתוח הצמדת אוזניים בולטות הינה קלה וניתנת לטיפול על ידי משככי כאבים מתאימים. למי הוא מתאים?

הגיל המינימאלי לביצוע ניתוח הצמדת אוזניים בולטות הוא עשר שנים, כאשר האוזן הגיעה לכשמונים אחוזים מגודלה הסופי. במקרים בהם אני מגלה מצוקה נפשית קשה ובאישור ההורים כמובן, אני ממליץ לבצע את הניתוח גם בגיל צעיר יותר. למה לצפות?

התוצאות בניתוח אוזניים בולטות מרשימות ומבטלות באחד את המצוקה הנפשית המלווה לרוב תופעה פיזית זו. כיצד מתבצע התהליך?

בניתוח להצמדת אוזניים בולטות, אנו למעשה מתקנים את מבנה אפרכסות האוזניים, צורתן והזווית בה הן מחוברות לראש. מטרת ניתוח אוזניים היא ליצור מראה אסתטי ככל האפשר לאוזניים והצמדת האוזניים לכדי בליטה פחות משמעותית. אחת מצורות ההתפתחות הלא תקינה של האוזן היא אפרכסות בולטות וזוהי התופעה הקלה ביותר לתיקון. מתלבטים?

מניסיוני ככירורג פלסטי, למדתי כי התוצאות בהצמדת אוזניים בולטות הינן מרשימות, וגורמות למטופל או למטופלת לחזור למהלך חיים תקין עם בטחון עצמי. אני מזמין אתכם להתגבר על הפחד והבושה ולפנות אלינו, למרפאות ד"ר וינברג.ניתוח מתיחת פנים - עם השנים חלים שינויים בפנינו, את השינויים ניתן לחלק לשינויים שטחיים הבאים לידי ביטוי בקמטוטים שטחיים וכתמים ולשינויים עמוקים יותר, הנובעים מהשפעת כוח הכובד: הגבות צונחות, הלחיים המלאים צונחים גורמים להעמקת הקפל בין האף לזוויות הפה, לגלישה של העור והשומן מעבר לקו הלסת התחתונה והצוואר צונח.

בנוסף אנו מבחינים שעם השנים אנו סובלים מדלדול השומן התת עורי, הדרמיס (המרכיב העמוק יותר של העור) ושחיקה של המרכיב הגרמי. קמטים נוספים בהם ניתן לאבחן מגיל די צעיר נובעים מפעילות שרירי המימיקה "קמטי ההבעה", מעל האף, במצח וזוויות העיניים, חומרת השינויים הנ"ל תלויה בגנטיקה, סוג וגוון העור ושינויים קיצוניים במשקל הגוף. עד כמה הניתוח הזה נחוץ?

כבכל ניתוח קוסמטי אצל פלסטיקאי מומחה, אפשר לחיות עד 120 שנה ללא ניתוחים אלה, אך המודעות והחשיבות הרבה שאנו מיחסים למראה הפנים והקשר המוכח במחקרים בין מראה והצלחה מקצועית, מוביל את כולנו לביצוע פעולות, כולל ניתוחיות אצל פלסטיקאי מומחה בגילאים מוקדמים יותר מבעבר, כדי להראות טוב יותר וצעיר יותר. ולשאלת השאלות...

האם ניתן בפעולה אחת להגיע להצערה סבירה של הפנים? התשובה היא לא.

מכאן חשיבות היעוץ בו יש לתאם ציפיות, בין כיצד הפציינט רואה את עצמו לאחר הפעולה ולמה ניתן להגיע ובאיזה פעולות יש לנקוט כדי להגיע לציפיות שלך. ניתן כיום להגיע לתוצאות סבירות ללא ניתוח מתיחה בחוטים, פילינג, זריקות מילוי ובוטוקס לשיתוק שרירי ההבעה. אך יש לזכור שמשך יעילותם קצר וכדי לשמרו לאורך שנים הכספים שיושקעו יהיו גדולים בהרבה יותר מניתוח מתיחת פנים. מתלבטים?

כדאי להגיע אליי ליעוץ ולקבל את הצעת הטיפול הטובה לכם ביותר.

ניתוח עפעפיים - ניתוח הרמת עפעפיים הוא ניתוח פלסטי פופולארי אשר מרענן ומצעיר את מראה הפנים בכלל והעיניים בפרט. מתי מקובל לבצע את ניתוחי העפעפיים?

ניתוח המטפל בצניחת עפעפיים, שקיות בעיניים והעלמת קמטים, מקובל לבצע בעשור הרביעי לחיים, אולם ישנם מקרים בהם פלסטיקאי מומחה נתקל בתופעות אלו בגיל צעיר יותר. והיתרון הנוסף...

בעזרת ניתוח עפעפיים ניתן לטפל גם בקמטי ההבעה בין העיניים, פעולה שלעיתים מטפלים בה באמצעות בוטוקס, אך בשילוב עם ניתוח העפעפיים התוצאה תישמר למשך זמן רב יותר. ידוע כי לעפעפיים השפעה ניכרת על המראה הכללי של הפנים ועפעפיים צעירים ורעננים מקנים תחושה כללית טובה יותר, ומראה פנים רענן וצעיר.


ניתוח מתיחת צוואר - נדרש מכיוון שעם הגיל עור הפנים שלנו נכנע לכוח המשיכה ולהזדקנות הטבעית של העור והשרירים והם הולכים וצונחים. סביב גיל 45 -50 עור הפנים עדיין מתוח יחסית, אבל הצוואר עלול להתחיל ולהיות בעל עודפי עור, עודפי שומן באזור הסנטר, נסיגת קו הלסת וטשטושה וקמטוטים שונים בצוואר כתוצאה מכך, ייראה האדם מבוגר יותר מכפי גילו.

מתיחת צוואר הינו ניתוח המהווה חלק מניתוח מתיחת פנים אך במיקרים מסוימים כאשר השינויים בצוואר קשים מאלו שבפנים ניתן לבצעו כניתוח נפרד ואת רענון הפנים ניתן לבצע באמצעות הזרקות בוטוקס ומילוי. ולמי הוא מתאים?

תהליך מתיחת צוואר אצל פלסטיקאי הוא תהליך ניתוחי עדין שמתאים למי שצריך הצערה של קו הצוואר, ושיש לו קפלי עור משמעותיים, רפיון שרירים בצוואר הגורמים להופעת ״מיתרים״ לעיתים יש מסיבה גנטית בעיקר עודף שומן מתחת לסנטר. כיצד מתבצע התהליך?

ישנן כמה טכניקות אפשריות לניתוח מתיחת צוואר, אני מחליט על פי המאפיינים השונים של המטופל מה הכי נכון ומתאים לו. הניתוח מתבצע על ידי הרמת קפלי העור השונים, בצורה עדינה וטבעית, אל הקו שמאחורי האוזניים - קו האפרכסת. בקו זה נעשה חתך עדין ודרכו מורם העור. אך לעיתים יש להוסיף חתך מתחת לסנטר. כך הצלקת עדינה ומוסתרת, ולא רואים את סימני הניתוח. על ידי טכניקה זו מתקבל מראה עדין טבעי וצעיר של הצוואר. וכמו תמיד...

כדי להתאים לך את התהליך הטיפולי המתאים והנכון ביותר עבורך, הדבר הראשון הוא פגישת ייעוץ ואבחון במרפאה שלנו. במהלך הפגישה הראשונה אני אאבחן את הבעיה ולפי זה אתאים את דרך הטיפול הדרוש


מילוי קמטים ללא ניתוח...


מילוי הקמטים הוא שם כולל למגוון טיפולים אשר נועדו למלא או לטשטש את הקמטים שנוצרו בעור הפנים. מה הם הטיפולים המוכרים שבהם?

הזרקה של חומרים שונים, מתיחה עם חוטים ופילינגים למיניהם, במטרה למתוח את העור ולמלא את הקמטים. ישנם סוגים רבים ושונים של חומרים המשמשים למילוי הקמטים. חלקם מחזיקים מעמד לזמן ארוך יותר אחרים לתקופות קצרות וכדי לשמר את התוצאה יש לחדש הטיפול. כל אחד ואחת יכולים לבחור בשיטת הטיפול המתאימה להם אצלי, לקבל את כל המידע הנחוץ אודות סוג הטיפול ולדעת שאתם מפקידים את עצמיכם אצל פלסטיקאי מומחה, בידיים הטובות ביותר. באלו חומרים אנו משתמשים?

ישנם חומרים שונים לטיפול בקמטים, אלו השניים העיקריים והבטוחים ביותר:

בוטוקס – אינו חומר מילוי אלא משתק שרירים אשר הזרקתו מחלישה את שרירי ההבעה וכך קמטי ההבעה נעלמים. האזורים העיקריים להזרקה הם קמטים בזויות העיניים, מצח והקמטים מעל לאף. בעזרת בוטוקס ניתן להפר את האיזון בין השרירים המרימים את הגבה לאלה המורידים אותה ובמידת הצורך בצורה זו להרים גבות. הבוטוקס גם יכול לשמש לטיפול במיתרים בצוואר וכן בהזעת יתר. מתחיל פעילותו תוך 72 שעות לאחר ההזרקה, יעילותו הינה למשך כ 4 -6 חודשים ואם חוזרים על הפעולה לפני חזרה מלאה של השרירים לפעולה עם השנים יעילותו מתארכת.

חומצות היאלורוניות – הינו החומר הסינטטי הטוב, הבטוח והנפוץ  ביותר עבור מילוי קמטים. הוא החומר שבאמצעותו בצמיגויות  שונות ניתן  בנוסף לקמטים לעבות שפתיים  להדגיש את עצמות הלחיים והסנטר ולמלא את אזור הרקע. שבגיל צעיר קמור ועם השנים נעשה קעור וכך לעצב ולהצעיר את הפנים.


מעדיפים לרענן את מראה הפנים באמצעות הליך מרפאתי של הזרקות שבו גם ההחלמה קלה ואין צורך בחופשת מחלה?

כדאי לציין עדיף לפנות לכירורגים מוסמכים ברפואה קוסמטית ליעוץ ולבצוע תהליך מילוי הקמטים. חשוב מאוד להקפיד וללכת אך ורק למומחים בתחום שעברו קורסים מיוחדים, והשתלמויות ייעודיות בתחום זה, כדי לוודא שהם מקבלים את כל הידע המתקדם וחשיפה לחומרים חדישים וטכניקות חדישות. בתור פלסטיקאי המומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית אשמח שתגיעו אליי לייעוץ ונבחן יחד את שלל האפשרויות למילוי של קמטים בטכניקות חדישות.לקביעת התור
התקשרי עכשיו! או מלאי את הטופס המצורף ואנו נקבע את התור לנוחיותך. פגישת האבחון - חינם

  ד"ר אבי וינברג, פלסטיקאי מומחה

נייד לקביעת תור דרך מרכז התורים :052-741-6464

tor@niroleen.com

קליניקה בתל אביב, רחוב בלוך 39

קליניקה בירושלים - קניון מלחה קומה 4 חדר מס' 9

נא להכניס את האותיות של מילת הביטחון למטה - בסדר הנכון - כפי שהן כתובות באנגלית

  ערך מוסף בשבילך... א

ניתוחים פלסטיים מבוצעים על ידי פלסטיקאי או רופא מומחה החבר באיגוד המנתחים הפלסטיים, כדי להבטיח שההכנה, הניתוח וההחלמה יתנהלו באופן הנכון ביותר. רוצים להכיר מנתחים מומלצים?  מתלבטים לגבי טיפול ספציפי? כאן תוקבלו את כל המידע הדרוש ולבחור את המנתח המתאים ביותר בשבילכם

טיפול ביתי בפפטידים ותמציות להצערת העור - הטיפול בהצערת העור בעזרת פפטידים הוא יעיל ונלחם ישירות בהליך ההזדקנות. לכן מומלץ להשתמש בבית בתכשירים עשירים בתערובות פפטידים ו-ויטמינים חיוניים שתפקידם להגביר את קצב יצור הקולגן בתאים, לרכך את העור ולהחזיר לו את הגמישות הטבעית. תכשירים אלו פועלים מידית להחלקת הקמטים ביסודיות ואפילו מונעות את היווצרותם מחדש. בזמן הטיפול עור הפנים נרגע, התמציות בתכשירים הופכות את הטיפול הקוסמטי ליום כיף של עור הפנים

חשוב לציין כי שילוב בין הטיפול בקליניקה והמשך הטיפול בבית עם חומרים פעילים להצערת העור הוא נחוץ להתמודדות בתהליך ההזדקנות, אם נטפל באופן שוטף בעור הפנים נראה תוצאות מהירות יותר בדרך להצערת הפנים

טיפול לכהויות, נפיחויות וקמטים בקונטור העין - בתחום הקוסמטיקה ידוע לכל שהאזור סביב העניים הוא הרגיש והעדין ביותר בפנים. סיבות כמו ריבוי כלי דם, נזקי מזג האוויר, תנועות הפנים בחיי היום יום ומחסור בשינה גורמים לקמטים, נפיחויות וכהויות סביב העיניים... אמנם

כיום, הטיפולים בכל אלו הם לא חלום מופרך, נסו קרם עיניים מבוסס מחקרים קליניים שיתנו לך את הפתרון המתאים ביותר להעלמת הקמטים הכהויות והנפיחות סביב העניים


 איך לחיות טוב יותר? קוסמטיקה, תזונה ומה  וכל מה שבניהם לפי מגזין מנטה בסרטון הדרכה לחיים טובים

כמו כן, בכל שלב אתם מוזמנים לבקר בדף הבית ולהחשף אל עולם הבריאות במלואו. מצאו את הדרך לחיות ברווחה גופנית נפשית וחברתית מושלמת


ד"ר אבי וינברג תמיד ישמח לעמוד לשירותך.1

תפקידי כרופא המתמחה באסתטיקה מתקדמת לתת את מגוון היישומים והפתרונות בכדי לאפשר לך לשמור ולטפח את העור לשמירה על ההרמוניה בפנים והפרופורציות...  א


רוצה שנקבע בשבילך את התור לדוקטור וינברג? זמנך יקר? נשמח לעשות את הפרוצדורה בשבילך. מלאי את הפרטים ואנו נקבע את התור בשבילך

ליצירת קשר טלפוני ולקביעת התור דרך מרכז התורים: א

נייד : 052-7416464 
tor@niroleen.com 

קליניקה בתל אביב, רחוב בלוך 39

קליניקה בירושלים - קניון מלחה קומה 4 חדר מס' 9

נא להכניס את האותיות של מילת הביטחון למטה - בסדר הנכון - כפי שהן כתובות באנגלית