ניתוחי גומות חן  - ד"ר אבי ממלידר

גומות חן הן סימן למזל טוב ושגשוג. הן עוזרות להדגיש את החיוך ולהוסיף תכונות חינניות למראה הפנים שלכם. רבים מהמטופלים מציינים שיש במשפחתם הקרובה אנשים עם גומות חן והם שמחים לדעת שניתן ליצר את המראה. רוצים לדעת איך? הכירו את ד"ר אבי ממלידר וקבעו תור ליעוץ חינם בקליק אחד


שלום, שמי דר' אבי ממלידר ואני מומחה בכירורגיה אסתטית של הפנים ובעל שני דוקטורטים, אני מעניק ייעוץ רפואי מתקדם בתחום הרפואה האסתטית ובעל ותק ומוניטין עשיר בתחום. בקליניקה שלי ניתנים מגוון טיפולים מקצועיים בתחום הרפואה האסתטית באזור הפנים והצוואר ובהם:

מומחיות בשיטה ייחודית למתיחת פנים בחוטי קולגן נספגים (חוטי פלא או חוטי זהב), ללא ניתוח, העלמת קמטים בפנים, זריקות בוטוקס והזרקות חומצה היאלורונית בעלות תו תקן מחמיר ואישור ה- FDA  האמריקאי והאירופאי ומשרד הבריאות בישראל, עיצוב שפתיים, פילינג רפואי, יצירת גומות חן, הסרת נגעים וכתמי עור עם או בלי שילוב טיפולי לייזר וטכנולוגיות אחרות ועוד…

והכל תוך שימוש במכשור, חומרים וטכניקות טיפול המובילות בעולם ובדגש על שירות אישי באווירה ביתית והתאמה לצרכי המטופל.

ההשכלה שלי, ההכשרה והניסיון לשרותכם...


  • אני רופא (כללי) מורשה בישראל בעל שתי תעודות דוקטורט: ברפואת שיניים (M.D.) וברפואה כללית בהצטיינות (M.D.). בוגר אוניברסיטת תל-אביב משנת 2000.
  • התמחתי למעלה משנתיים בתחום הכירורגיה הכללית, משמש כרופא מין המניין בסגל רופאי אסותא, רמת החייל.
  • השתתפתי והתמקצעתי במרכזים מובילים בארה"ב ובאירופה.
  • שירות צבאי: רופא כירורג ביחידות צה"ל מובחרות
  • מיומן בכירורגיה אסתטית של הפנים ובמיקרו כירורגיה (כירורגיה זעירה) המשלב טכניקות הזרקה מדהימות יחד עם טיפולים חדשניים בחוטים, כולל טכניקות תפירה, תוך שימוש במיקרוסקופ – מיקרו כירורגיה משנת 2005 והשתתפות פעילה במחלקות לכירורגיה פלסטית, משחזרת ואסתטית בארץ 2011-2012 .
  • מתמחה בגישה חדשנית לטיפול המשולב בעפעפיים עם או בלי ניתוח ושימוש בלייזר.
  • בעל ניסיון עשיר בתחומי ההזרקות, ובתחומי הכירורגיה, מנתח באלפי ניתוחים ובקיאות בטכניקות אלחוש מובילות.
  • מייעץ, מלמד ומשתף פעולה באופן שוטף עם רופאים אחרים ומסייע להם בהתמקצעות בתחומם בנושאים מגוונים הנוגעים לטיפול נכון במטופל האסתטי
  • מומחה בניתוחי פנים ורפואה אסתטית השם במרכז העשייה את חשיבות הקשר האישי, הכנות והשקיפות ביני לבין כל מטופל – ועל כך מעידים מטופלים רבים הנאמנים והמרוצים.
  • פיתחתי וקידמתי הליך יצירת גומות חן מתוך חלל הפה בשיטה זער פולשנית, וללא מגע עם העור ביכולות הרפואיות שהוכחו כפורצות דרך, לפי הספרות המקצועית, וייחודיות ברמה בינ"ל בתחום האסתטיקה

אשמח לעמוד לשרותכם בכל עת.


ניתוח ליצירת גומות חן קבועות - איך עושים את זה בפועל?


אני יכול ליצור גומות חן במרפאה תחת הרדמה מקומית בלבד (ללא צורך בהרדמה מלאה) ובכל מקום בו תרצו את הגומה... גומת חן טבעית נוצרת שיש דפקט קטן בשרירי הלחי (בדרך כלל בשריר ה- Buccinator או בשריר Zygomatous).


העור המחסה על הדפקט נמשך כלפי מטה ויוצר גומה כשמפעילים את השרירים הנ"ל (מחייכים). בניתוח יצירת גומות חן אני יכול בצורה מלאכותית לחכות את הטבע. ליצירת גומות חן, חתך קטן נעשה בלחי בתוך חלל הפה. אין הצטלקות ואין חתך על העור החיצוני.

תפר נמס מוחדר דרך החתך ומתחת לעור באזור או במיקום בו רוצים גומות חן, כשקושרים את התפר נוצרות גומות חן בעור. בהתחלה הגומה מופיעה גם ללא חיוך אולם לאחר מספר שבועות גומות החן מופיעות רק בחיוך. ההצטלקות (החיבור) שבין העור הפנימי לשריר יוצרת גומה קבועה גם לאחר שהתפר נמס. למי זה מתאים?

ניתוח יצירת גומות חן ניתן לביצוע בכל לחי אולם ישנן לחיים מתאימות יותר מאחרות. אתם יכולים לבחור את מיקום הגומה או לתת לי להחליט עבורכם על מיקומה האופטימלי של הגומה.

יצירת גומות חן מתאפשרת אצלי במרפאה ללא צורך בהרדמה נרחבת יותר מהרדמה מקומית. אתם תהיו ערים ונינוחים לאורך כל הליך יצירת הגומה. ניתוח יצירת גומה אורך בערך כ- 20 דקות ואתם משוחררים לביתכם מיד אחרי. האם זה בטוח?

ניתוח יצירת גומות חן הינו בטוח ויעיל ולעתים קרובות גם הפיך (אפשר להתחרט). יתכנו סיבוכים קלים ביצירת הגומה כגון נפיחות קלה ושטף דם. למחרת הניתוח ניתן לחזור לפעילות רגילה. רוצים לדעת יותר? קבעו תור ליעוץ חינם ונבחן יחד את אפשרות יצרת גומות חן בשבילכם...


הרבה יותר מניתוח גומות חן! כל הטיפולים והניתוחים שתוכלו לקבל בקליניקה של ד"ר אבי ממלידר... א


עיצוב החיוך בעזרת ניתוחי שפתיים:

השפתיים הן חלק מאד חשוב בפנים, הן מהבחינה אסתטיות בפנים בכלל והן מבחינה שהן מייצגות נעורים חיוניות, חושניות ואת מצב הפנים בכלל.

ההזדקנות הטבעית מדקקת את השפתיים (הופכת אותן לדקות יותר). סדקים ובקעים קטנים מופיעים מעל ומתחת לשפתיים כחלק מתהליך ההזדקנות הטבעי.

שפתיים דקות מקנות מראה מבוגר יותר, קשה יותר, ונוטות לשוות מראה זקן יותר, מוקדם יותר. אש מה עושים? שתי פרוצדורות המוכרות ביותר:

מילוי בהדגשת שפתיים (כירוגי)- בהליך זה שתל או רקמה טבעית מוחדרים לשפתיים לצורך מילוי. ישנם סוגים שונים של שתלים וקמות שונות בהן ניתן להשתמש על מנת להדגיש את השפתייםשפה והרמת שפה - עם ההזדקנות הטבעית, שפתיים נוטות להיות דקות יותר וארוכות יותר

האם החיוך הכי גדול שלך נראה כהבעה עצובה?

נפילת זויות הפה הינו מצב שגם הרמת פנים ניתוחית מלאה לא תפתור.

בהליך חדשני יחסית, ניתן לפתור את הבעיות הללו.

המונח הנכון הוא “עיצוב חיוך לתיקון תיסמונת הפה הבוכה”, “הרמת זויות הפה”, “ניתוח לתיקון הפה הבוכה”, “תיקון חיוך“, “הרמת חיוך”. איך שלא תקראו לזה אלו חדשות משמחות למצבים של מראה בכייני לא במתכוון

בניתוח להרמת שפה מסירים רצועת עור עודפת, ויוצרים שפה קצרה יותר ומשורבבת יותר למראה רענן צעיר ומושך יותר. כיצד מתבצע הטיפול עצמו?

תחת הרדמה מקומית ובהליך מרפאתי קצר, אני מסיר עור עודף מהשפה העליונה ממש מתחת לאף. החתך נתפר בעזרת תפרים עדינים ביותר ולאחר 30 יום התוצאה הינה צלקת שכמעט ואיננה ניראת.
הסרת שומות ונגעי עור - שומות הן נפוצות. כמעט לכל אדם בוגר יש כמה שומות. למבוגרים בעלי עור בהיר יש יותר שומות. לעיתים בין 10 לבין 40 שומות. זה טבעי. גם נגעי עור הם טבעיים ושכיחותם עולה עם ההתבגרות וככל שחולפות יותר שנים.


איך אני מטפל בשומות?

רוב השומות אינן דורשות טיפול. אני אסיר שומה ש:

מטרידה את המטופל (מתחככת בבגדים, וכו'). 

המטופל מוצא את המראה שלה לא נעים לעין ולא מושך. 

יכולה להיות סרטן העור.

 ניתן להסיר שומה במהלך ביקור במרפאה. כשיש כמה שומות יתכן ויידרש ביקור שני. בין אם הטיפול נעשה בפגישה אחת או שתיים אני יכול בבטחה ובקלות להסיר את השומה.


ניתוח הצמדת אוזניים לשיפור המראה של האוזניים - ניתוח הצמדת אוזניים, הידוע גם בשמו הלועזי: otoplasty, יכול לשפר את הצורה, את המיקום או את היחסים במבנה האוזן.

הניתוח יכול לתקן פגם במבנה האוזן שהופיע מלידה או שהתפתח או באוזניים מעוותות כתוצאה מפציעה.

ניתוח הצמדת אוזניים יוצר צורה טבעית, תוך שימת דגש על איזון ופרופורציה באוזניים ובין האוזניים לבין הפנים. תיקון של עיוותים ,אפילו שינוי מזערי יכול לשפר מאוד את המראה ואת ההערכה העצמית.

אם אוזניים בולטות או מעוותות, מפריעות לך או לילדך, אתה יכול לשקול ניתוח.ניתוח עפעפיים -  ניתוח עפעפיים, או blepharoplasty, הוא הליך כירורגי שמטרתו לשפר את המראה של העפעפיים. הניתוח יכול להתבצע בעפעף העליון, בעפעף התחתון או בשני עפעפיים יחדיו. בין אם ברצונך לשפר את המראה שלך או שהינך סובל/ת מבעיות תפקודיות עם העפעפיים שלך, ניתוח עפעפיים יכול להצעיר את האזור שמסביב לעיניך.

באופן ספציפי, ניתוח עפעפיים יכול לטפל:

עור רפוי או נפול שיוצר קפלים או מפריע לצורה הטבעית של העפעף העליון ואף לפעמים פוגם בראייה.

מרבצי שומן עודפים המופיעים כנפיחות בעפעפיים.

שקיות מתחת לעיניים.

צניחת העפעפיים התחתונים החושפים לבן בתחתית העין.

עור עודף וקמטוטים של העפעף התחתון.


טיפול הרמת גבות – הרמת מצח

 הרמת גבות ידועה גם בשם הרמת מצח מיועדת להפחתת כמותם וצורתם של הקמטים האופקיים בחלקו העליון של האף, בין העיניים ובמצח וגם לשיפור מראה קמטי הזעף האנכיים המתפתחים בין הגבות בנוסף להרמת הגבות ומיקומם מחדש במראה רענן ומוצער.

ניתן לשלב הרמת גבות עם ניתוחי הרמת עפעפיים, מתיחת פנים וטכניקות שמרניות להצערת העור כמו הזרקות בוטוקס, קילופים (פילינג), הזרקת חוטים והזרקות חומרי מילוי.

כשאנו מתבגרים, מופיעים בחלק העליון של פנינו קמטוטים וקמטים במצח, בין הגבות ו פיסגת האף ואלו עלולים לשוות לנו מראה זועף או מודאג. טיפולים שמרניים עם בוטוקס יכולים להועיל לתקופות קצובות אולם לעיתים תופעות לוואי כמו צניחת עפעפיים או צניחת גבות מתרחשות במהלך טיפולי הבוטוקס ואז אולי הליך הרמת גבות מתאים וכדאי לשקול לעבור הרמת גבות במידה וסימנים אלו מטרידים דיים.


התוצאות נראות מייד בתום ההליך. עם הזמן יעלמו קוי התפר והנפיחות תרד.


ככל שיעבור זמן רב יותר תהיו מרוצים יותר מתוצאת ההליך משום שתהליך הריפוי ימשיך. התוצאות הסופיות צפויות במהלך החודשים הבאים. למרות שצפויות תוצאות טובות מההליך, אין הבטחה לכך. הימנעות מחשיפה לשמש תועיל למראה צעיר יותר ולשימור תוצאות ההחלמה לאורך יותר זמן ע״י הקטנת הנזק מחשיפה לשמש לאורך החיים. אורח חיים בריא גם יועיל למקסם את אורך הזמן שתהנו מתוצאות ההליך.


ניתוח מתיחת פנים -  מתיחת פניםהוא הליך ניתוחי המשפר את נראות הפנים המזדקנות והצוואר כגון:

צניחת מרכז הפנים.

קמטים עמוקים ושקעים בולטים מתחת לעפעף התחתון.

שקעים וקמטים עמוקים בין האף וזוית הפה.

אובדן רקמת השומן וצניחת מדורי השומן בפנים.

איבוד מתח בשליש התחתון של עור הפנים היוצר Jowls.

עור מדלדל ועודף רקמות שומן מתחת לסנטר וללסת הידוע בכינוי "סנטר כפול".

איבוד קוי המתאר הצעירים בפנים נגרם על ידי גורמים שונים הכוללים גנטיקה (תורשה), כוח המשיכה, גורמים סביבתיים ומתח. טיפולי הצערה המבוצעים בדרך כלל יחד עם מתיחת פנים הם: הרמת גבה, לתיקון נפילה או קמטים עמוקים והרמת עפעפיים להצערת מראה העיניים.

לפני ביצוע הניתוח, אני ארצה לבדוק ולהסביר:

הערכה של  מצב הבריאות הכללי וכל תחלואה קודמת או גורם סיכון.

להסביר על אפשרויות טכניות שונות לביצוע מתיחת פנים.

למדוד ולבדוק את הפנים.

לצלם אתכן.

להמליץ לכן על טיפול מתאים.

לתאר באוזניכן את התוצאות האפשריות לאחר הניתוח וכל סיכון או סיבוך הכרוכים במתיחת הפנים.

לתכנן את סוג ההרדמה.

הרגשה של חרדה היא טבעית  בין אם היא נובעת מהתרגשות וציפיה למראה חדש, ובין אם היא נובעת מלחץ של לפני ניתוח.

כדאי לדבר על תחושות אלו איתי מראש ולא להתבייש.

טיפול בצלקות כולל צלקות אקנה – טיפול ניתוחי וטיפול שמרני:

לשים לב שהטיפול בצלקות אקנה הינו טיפול שמרני בלבד ואיננו מערב ניתוח!

טיפול ניתוחי בצלקות מיועד להקטנת שטח הצלקת על מנת להתאים את האיזור לעור מסביב הן מבחינת האלסטיות והמראה והן מבחינת המרקם והטונוס.

צלקות באופן כללי, הן סימן נראה על פני העור שנשאר גם לאחר ריפוי הפצע. צלקות הן תוצאה בלתי נמנעת של פציעה או ניתוח והתפתחותן היא בלתי צפויה. החלמה חלקית או ריפוי לקוי עלולים להוביל להצטלקות שאיננה אסתטית או מעוותת את המראה. אפילו פצע שהחלים היטב עלול להוביל לצלקת המשפיעה על המראה. צלקות יכולות להראות מורמות או שקועות ביחס לעור הבריא מסביבן. כמו כן, צבע הצלקת עלול להיות שונה ואף המרקם של הצלקת יתכן ויהיה שונה מהעור הבריא מסביב לצלקת. בד״כ צלקות בולטות מאופיינות לפי גודלן, צורתן ומיקומן.


ישנם טיפולים שונים לטשטוש והעלמת צלקות לפי סוג הצלקת ודרגת ההצטלקות, אלו כוללים:

טיפולים מקומיים פשוטים כמו ביוקורנאום.

טיפולים זער פולשניים.

טיפולים כירורגיים- ניתוחיים עם טכניקות מתקדמות לסגירת פצע.

אמנם, בד״כ טיפול ניתוחי מאפשר תוצאה נעימה יותר מבחינה קוסמטית – אסתטית או משפר צלקת שנובעת מריפוי לקוי של פצע, אולם אין בטיפול זה למחוק לגמרי צלקת.


התוצאות הן קבועות

התוצאות הסופיות של ניתוח לתיקון צלקת הן לשנים ארוכות, אולם תיתכן אפשרות שיעברו מספר חודשים עד שהתוצאות תיראנה ובמקרים אחדים אף שנה תחלוף עד שהצלקת תידעך ותשלים את תהליך ההחלמה.


רפואה כללית בכלל וכירורגיה אינם מדע מדויק. אמנם, צפויות תוצאות טובות, אך אין הבטחה ובמקרים מסויימים אי אפשר להשיג תוצאות אופטימליות לאחר ניתוח אחד ויתכן ויידרש ניתוח חוזר.


לקביעת התור
התקשרי עכשיו! או מלאי את הטופס המצורף ואנו נקבע את התור לנוחיותך. פגישת האבחון - חינם

  ד"ר אבי ממלידר, ניתוח גומות חן, מתיחת פנים ורפואה אסתטית מתקדמת

נייד לקביעת תור דרך מרכז התורים :052-741-6464

tor@niroleen.com

כתובת : ירושלים 39, קרית אונו

נא להכניס את האותיות של מילת הביטחון למטה - בסדר הנכון - כפי שהן כתובות באנגלית

  

אנא מלאי את כל הפרטים. שימי לב לקוד האבטחה: האותיות באנגלית

מייד עם השליחה, אנו נפעל לייצירת התור בשבילך. בתוך 24 שעות (בימי חול), אנו נחזור אלייך עם 3 אופציות שונות לבחירה במועדים הקרובים בהתאם לבקשתך... תודה מקרב לב על האפשרות שאת נותנת לנו לשרת אותך :) אערך מוסף בשבילך... א

 אל תתפשרי על טיפוח העור שלך. מחפשת טיפולי אסתטיקה? דוקטור אבי ממלידר מנהל  קליניקה לניתוחי גומות חן ורפואה אסתטית מתקדמת מומלץ באתר בזכות עמידה בשלושת הסטנדרטים הגבוהים.1


ניתוחים פלסטיים מבוצעים על ידי פלסטיקאי או רופא מומחה החבר באיגוד המנתחים הפלסטיים, כדי להבטיח שההכנה, הניתוח וההחלמה יתנהלו באופן הנכון ביותר. רוצים להכיר מנתחים מומלצים?  מתלבטים לגבי טיפול ספציפי? כאן תוקבלו את כל המידע הדרוש ולבחור את המנתח המתאים ביותר בשבילכם

טיפול ביתי בפפטידים ותמציות להצערת העור - הטיפול בהצערת העור בעזרת פפטידים הוא יעיל ונלחם ישירות בהליך ההזדקנות. לכן מומלץ להשתמש בבית בתכשירים עשירים בתערובות פפטידים ו-ויטמינים חיוניים שתפקידם להגביר את קצב יצור הקולגן בתאים, לרכך את העור ולהחזיר לו את הגמישות הטבעית. תכשירים אלו פועלים מידית להחלקת הקמטים ביסודיות ואפילו מונעות את היווצרותם מחדש. בזמן הטיפול עור הפנים נרגע, התמציות בתכשירים הופכות את הטיפול הקוסמטי ליום כיף של עור הפנים

חשוב לציין כי שילוב בין הטיפול בקליניקה והמשך הטיפול בבית עם חומרים פעילים להצערת העור הוא נחוץ להתמודדות בתהליך ההזדקנות, אם נטפל באופן שוטף בעור הפנים נראה תוצאות מהירות יותר בדרך להצערת הפנים

טיפול לכהויות, נפיחויות וקמטים בקונטור העין - בתחום הקוסמטיקה ידוע לכל שהאזור סביב העניים הוא הרגיש והעדין ביותר בפנים. סיבות כמו ריבוי כלי דם, נזקי מזג האוויר, תנועות הפנים בחיי היום יום ומחסור בשינה גורמים לקמטים, נפיחויות וכהויות סביב העיניים... אמנם

כיום, הטיפולים בכל אלו הם לא חלום מופרך, נסו קרם עיניים מבוסס מחקרים קליניים שיתנו לך את הפתרון המתאים ביותר להעלמת הקמטים הכהויות והנפיחות סביב העניים


 איך לחיות טוב יותר? קוסמטיקה, תזונה ומה  וכל מה שבניהם לפי מגזין מנטה בסרטון הדרכה לחיים טובים


?למה חשוב לך לדעת מי מטפל בעור שלך


מחפשת אסתטיקה רפואית ברמת גן והסביבה הקרובה? ריכזנו באתר רשימה של מרפאות אסתטיקה מתקדמות, כאלו שאנו יודעים בוודאות שעברו הסמכה מקצועית, סמינרים ולימוד עצמי לעומק בכדי להגיע לרמה מקצועית גבוה

מחפשת קוסמטיקאית ברמת גן והסביבה? מעוניינת לשלב ביחד עם טיפולי ה- אסתטיקה הרפואית גם טיפול קוסמטי מקצועי? א

כדאי שתדעי! בישראל של היום, אין פיקוח מבוקר על נשות המקצוע, הפועלות. פלונית יכולה להתמחות בהסרת גבות, להציע לך את עצמה כבעלת ידע ולבצע בך טיפולים שאינם בסמכותה בכלל. חשוב מאוד! כשאתם בוחרים לטפח את העור אצל אשת מקצוע בדקו באיזה מוסד למדה, מה ההסמכות שקיבלה מהמוסד, כמה שנים היא מטפלת בפועל ומה אומרים עליה המטופלים שלה... כשהתשובות משביעות רצון, אין ספק... זו תהיה הבחירה הטובה ביותר לטפח ולשמור על בריאותו ויופיו של העור לשנים רבות

כמו כן, בכל שלב אתם מוזמנים לבקר בדף הבית ולהחשף אל עולם הבריאות במלואו. מצאו את הדרך לחיות ברווחה גופנית נפשית וחברתית מושלמת


ד"ר אבי ממלידר תמיד ישמח לעמוד לשירותך.1

תפקידי כרופא המתמחה באסתטיקה מתקדמת לתת את מגוון היישומים והפתרונות בכדי לאפשר לך לשמור ולטפח את העור לשמירה על ההרמוניה בפנים והפרופורציות...  א


רוצה שנקבע בשבילך את התור לדוקטור ממלידר? זמנך יקר? נשמח לעשות את הפרוצדורה בשבילך. מלאי את הפרטים ואנו נקבע את התור בשבילך

ליצירת קשר טלפוני ולקביעת התור דרך מרכז התורים: א

נייד : 052-7416464 
tor@niroleen.com 
כתובת : ירושליים 39, קרית אונו

נא להכניס את האותיות של מילת הביטחון למטה - בסדר הנכון - כפי שהן כתובות באנגלית